Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tkole je bil zacetek predelovanja celice zgleda res grdo sam koncni izelek bo lep upam to je z vlakni prtrjen tko da ne bo grdih crt

 

 

 

zadnji spojle bo tkole

 

se vedno sem hotel da vstanejo originalne linije avta

 

 

Na spomlad pa pride tudi normalna tablica z imenom k tale je skor jugoslovanka :D:D

post-1109-1196105530_thumb.jpg

post-1109-1196105626_thumb.jpg

post-1109-1196105786_thumb.jpg

post-1109-1196105832_thumb.jpg

post-1109-1196105962_thumb.jpg

post-1109-1196106018_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U dec, zgleda pa "stra?no", ?estitke da si se podau u ta projekt, k prej je vozu (za moj okus) neki ful manjkal! :ne vem: :bravo:

 

En predlog kako bi jz naredu, pa sori, je ful nahitr u pejntu, gre za idejo, eno verzijo, pa ti nardim ?e eno, brez meglenk! :danzoman::hohoho:

 

No pa ?e 3 slikce, mogo?e bi ti blo kej od tega v?e?, tole rde?e u sredin naj bi ble laj?tice :ne vem:

 

v unem "?rnem" primeru pa bi meu meglneke u mre?cah skrite! :jupiii:

post-342-1196107246_thumb.jpg

post-342-1196108472_thumb.jpg

post-342-1196108495_thumb.jpg

post-342-1196108514_thumb.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za pohvalo se mi je kr morala povecala :D ja res sem doug rabu da sem se lotil projekta saj mi voz se vedno velik pomen sem pa ugotovil da moram garazo zamenat in najdt tke v crnucah kaksno ker tista tm je res zajebana za gor pa dol vozt bom se km prpel spojlr pa bom mel to pa nebi blo ql ja ta lukna je tko tko men je linija avta ful lepa tko da rezat ne misl saj bi rad obdrzal te linije me pa havba mika neki tako bi mel

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za pohvalo se mi je kr morala povecala :D ja res sem doug rabu da sem se lotil projekta saj mi voz se vedno velik pomen sem pa ugotovil da moram garazo zamenat in najdt tke v crnucah kaksno ker tista tm je res zajebana za gor pa dol vozt bom se km prpel spojlr pa bom mel to pa nebi blo ql ja ta lukna je tko tko men je linija avta ful lepa tko da rezat ne misl saj bi rad obdrzal te linije me pa havba mika neki tako bi mel

 

?estitke ?uli, da ti rata sestavl tako besedilo brez lo?il :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suli?ar more tako ali tako ?e podpisati izjavo o malomarnem ravnanju s tujo lastnino, to lahko stori samo ?e jutri na centru PP Gri?, do 18. ure. Kolo je bilo vro?eno uradnemu lastniku g. Nisdeju, sankcije proti g. Suli?arju bodo vlo?ene, ko bo sodba pravnomo?na, temu primerna bo tudi denarna kazen v vi?ini cca. 500 eur!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zahvaljujem za najdbo kolesa sam mi ni jasn kako je bil lahko odklenjen ker vem da sem ga zaklenil ko sem prisel na firmo 1000000000000000000% nevem pa ali semga kaj odklepal ko sem bil pod prevelko dozo ki mi je brisala sekundarni spomin :vino: tako da bom nekaj sigurno pocastil in upam da bojo resene stvari na sodiscu tuje lasnine vendarle nisem zanemarjal saj je bilo kolo zaklenjeno ko oseba se nibila pod dozo opravicen ker je bil pod dozo :D hvala za najdbo kolesa ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

al se men sam zdi, al ma dec res tak dar, da sestavi tako besedilo brez lo?il? in to ?e drugi??! :hohoho: pa brez zamere :P

 

za sekundarni spomin pa niti ne vem, kako to gre...kej je ?e primarni bolj kot ne pod vpra?ajem?! sploh pa v petek zve?er? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, va?n da se je vse izteklo, sej upam d bo enkat tut Nisde kej dodau u tole temo, ?e svojo plat zgodbe, da pove al je biu zaklenen, al ne? :ne vem: :hohoho:

 

P.S. Popek, a si ti u prostmu ?asu slovni?ar, al Milf hantr, sploh ne ?tekam, jebo mast! :danzoman::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.