Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

Kolo je ?e vs veseu nazaj pr men, sicer mal blatn pa mastn, ne vem kaj ste delal z njemu :P

Zdj treba gumo napumpat, pa zic nain?talerat tko k se spodob, pa hvala Popiju da je strpu bicikl u enoceli?arja :bravo:

In drga?, kako ste???

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ej mislm d ti je tovrstn ?iht kr pisan na ko?o, k si bl lete?i in se zna? hitr obrnt, nis lenuh, plus finance so ve? kot solidne, tko da ne vidm nobene ovire, zkva neb! :danzoman::bravo:

 

A tale Lek bo pa lih pufe povrnu, pa bo kr morala a ne? :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja neki v tem stilu bo tole z Lekom, sj bi blo za zdr?at, sam k mi usake par dni kri te?e iz nosa ker mamo sam 10% vlago, pa po tanovem se mi ko?a lup na vekah, tko da ni lih ?iht za 40 let :P

Bom probu pa? ?imve? avta odpla?at, pa ?imbl ga porihtat, da bo pol ?im mn stro?kov :danzoman:

Kaj pa tvoj ?iht, si ?e kj najdu?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N? kej nism najdu, na Izvr?bi sm dubu kajlo, se prav so nekoga druzga vzel, tko da ko ga jebe, zdele se velik razmi?la u smeri neke privat firme, alla s.p., ampak od ideje do realizacije bo preteklo ?e veeeliko vode, tko da prej kot v kak?nem letu nav n? iz tega, zihr! :danzoman:

 

Je pa zdej kr morala, k mi o?itno znese pr?parat na mesc 300 ? kar je za mene ?e pravi mali podvig! :danzoman:

 

Je pa var?evanje namensko, k gre ke? pol ?ez par mescou u duha d bo res stroj, no pa tut vouka se bo slej ko prej menjal, npr. z A4 1.8 T, d bo moralaaaaaaaaa! :ouje::ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobr, a si vsaj prestavu razgovor, da nis kr tko vrgu pu?ke v koruzo, ker biznis ni slab, denarci so kul, v Kopru majo pa? sede?! :ne vem: <_<

 

Denis, recimo tole - hud k pajk, mav ofna? turbino, pa ma? cca. slabih 200 HP-jev :danzoman::ljubezen:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1688238

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja sm poslou pro?njo in sm dubu da moram v Koper na razgovor

kar pa ?ou ni ?lo zarad neaterih dejavnikov tjo da kurac!!!!! :(

 

Zakaj pa ke?

Aha. sm ?e prebrou. A pol bom mogu jst tud u Koper na razgovor? Hudo :danzoman:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pobje, se da zment tud za kak?n drug dan, sam treba prej povedat, ?e bo znesl al ne.

Drga? pa, ?e bosta ?la slu?ajno na razgovor, pa bodo spra?val, ?e koga poznata iz firme, re? da ja, sam nobenga poimensko, tko npr. z lokacij..K na to pa niso gorki a cool? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Maestro, kdaj se pol dobimo, 19.00 tm k smo rekl al kva? :ne vem:

 

Dons sm prpravlen gladko boks pre?pricat, glede na to da niti Cene ne gre, pa sploh ko je taka slavnost na vidiku, okrancljan Suli?arski voz! :D:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem al jih sploh ?e kej ma al nima! :ne vem: :hohoho:

 

No ?e jih ?e nima, upam da nima tut k?ne polo?nce ?e za zacolat, ker pol bo pa jeba, sam bo meu pa kranclne to je pa tut neki, sicer pa ra?unam da bom meu dana?njo proslavo kar u lastni re?iji, oz. mojga to?la! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, to bi bli denarci, sam pol bo inventura mal bl ?tekala! <_<:D

 

Zdele pa jz pi?im, da vidm to vozovje, tista slikca k sm prejle vidu, mi je kr na nivoju, sam ?migovce bi dau k?ne druge ne oran?ne, usaj folijo ?ez tko ko ma vouk! :ljubezen::danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.