Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Hja diha dobr, sam ena vrata se pa od tkt naprej ne dajo ve? ne odpret ne zapret, to lih tista, zadnja leva, s kerimi je itak zmerom en cirkus! <_<:D

 

Kva pa Korejc pa laufa, da je joj?! :bravo:

 

Denis, kje bo? pa za nou let, kaki so plani, no loh da si mi ?e povedu, pa sm pozabu! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr milo, to pa res, sej to ma? nasledn ?etrtk a ne, se mi zdi da na isti dan kokr ?uhmaher! :danzoman::bravo:

 

S tem da si 18 let mlaj od njega! :P

 

No pa mormo se zdej kej pogostej vidt, k nazadne je kr precej cajta minil. Kaj pa razpolo?enje, se je ?e kej normaliziru, ve? kva mislm? :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Mel Gibson ma tud 3. januarja brzdej tko da je kr morala, ker bom ali odli?en voznik al pa zlo dobr glumac (bl vrjetn :P)

Razpolo?enje je kr ql, sicer nism n? ukrepu ker se dr?im na?ela bl pipa? drek bl smrdi, sm pa poklicu ano in ji povedu kaj je un debil tvezu okol in ji ni blo n? jasn, tko da mam usaj glede tega ?isto vest da nau ?e ona kj narobe sli?ala.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede dreka ma? najbr? prou, sicer nimam kej dost izku?n, razn k sosedova pseta, kej govnarjo okol moje gra??ine! :P:hohoho:

 

Nasledni? pa se mormo mal bl mu?ko sre?at, sploh ko bo? meu osebn praznk, a misl? kako veselico organizirat, al bo bl na izi, financam primerno? :ne vem: :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj finance so, sam ?e ne vem kje naj plc najdm. ?tuderam da bi meu tm k zelc, k je ?ef kr dec, pa ?e toba?te lah notr :D

Bom ?e mal premislu kako pa kaj, fajn bi pa blo da se kj za?ura :danzoman:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj finance so, sam ?e ne vem kje naj plc najdm. ?tuderam da bi meu tm k zelc, k je ?ef kr dec, pa ?e toba?te lah notr :D

Bom ?e mal premislu kako pa kaj, fajn bi pa blo da se kj za?ura :danzoman:

 

Ja to bi bla morala da se ga spet skupi "poveselimo" :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam prou res, pob?i, probite kej organizirat! Pomoje pa d vem kdo bo skor zihr manjku, glede na to kok sta se z Denisom po?la! <_<:hohoho:

 

Ja upam da bo denis zrihtu vse potrebno :bravo: Ja kk?n pa res zna manjkat?! Loh bi pa kk?n ?tajerc uletu k na mojga ni noben <_< :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja predlagam Pokija, kot obvezni del, pa Bobi ne sme manjkat, pa Vajper in Brejni, pa ?e kdo? :ne vem: :bravo:

 

Sej nej se Denis pozanima za plac, drga? pa rezervna opcija pa vem kje je! :D:danzoman:

 

Ja res bi bla morala da bi na?teti uletel no pa ?e kak?en bi se lahko najdu :bravo::jupiii::danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?e si predvsem mene mislu, se n? posebnga ne dogaja, med drugim pospe?eno skup spravlam denarce, da se iz duha naredi neki orng! :P

 

Se morva pa enkrat kej sre?at, da k?no re?eva v ?ivo! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e si predvsem mene mislu, se n? posebnga ne dogaja, med drugim pospe?eno skup spravlam denarce, da se iz duha naredi neki orng! :P

 

Se morva pa enkrat kej sre?at, da k?no re?eva v ?ivo! :danzoman:

 

 

sicer sva se srecala u soboto sam si verjeten ugotovu da nisem biv lih kaj v odlicnem psihofizicnem stanju!

 

morva se pa res dobit da se zmenva zarad unga kar sva se pogovarjala!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sam ?e bo? hotu d se karkol zmenva glede tega, pol pr?akujem od tebe mal hitrej?e reakcije k ponavad (pr teb res vsaka stvar traaaaaaaaja), k pol bo? sam seb kriv, ?e bo? ostou brez, tko da povej ?e je to to in je s tem zame zadeva zaklju?ena!!! ;)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.