Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mah fant sej ve? kako je ?e preve? govori? ni kul, ?e premav spet ni fajn, tko da pol pa vragsigavedi kva je prava mera! :ne vem: :D

 

lej tko:

 

najprej proba? veliko govort in ?e vidi? da se kdo prito?uje, potem zmanj?a? na konkretno malo in ?e te potem kdo vpra?a zakaj si tako tiho; eureka, tisto vmes je ravno prav :jupiii::danzoman: .

 

ti si (po moje) zdaj dal oboje ?ez, zdaj pa samo pi?i nekje med najve? in najmanj.

 

 

 

 

ne me resno jemat, saj je navsezadnje svobodna de?ela, kajne. pi?i kokr ti pa?e.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelc pa Nisde - u?er je blu kr finu, ko smo se pomerl na obvoznc! :bravo:

 

Sam ?koda k jz zard une cevi nism mogu orng stisn na ?tartu, no Zelc ti pa si mev tut ANTIvejtridak?n baj Nisdejeva cela familija! :hohoho:

 

P.S. A si ratu poobla??eni taksist omenjenih oseb? :ne vem: :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelc pa Nisde - u?er je blu kr finu, ko smo se pomerl na obvoznc! :bravo:

 

Sam ?koda k jz zard une cevi nism mogu orng stisn na ?tartu, no Zelc ti pa si mev tut ANTIvejtridak?n baj Nisdejeva cela familija! :hohoho:

 

P.S. A si ratu poobla??eni taksist omenjenih oseb? :ne vem: :D

 

Ma niti ne mal smo ?li v ?oping :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pr?akujem da se bo dec kej razpisu na to temo! :danzoman:

 

Tko je blo, avto je bil VELIK slab? ohranjen kokr je zgledu na slikah, kilometri so bli prevrteni, ma?ina je bla prana, ponarajena servisna knjiga, uglavnm podn od podna. Bomo vidl kaj bo.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam si pa ?el v?eraj?Sem te videl pred tosamo okoli 19.30 :D

 

 

na siht!!!

kje si me vidu pret tosamo al na parkingu pred tosamo???

 

mozm je tud da sm su mal kroge po asfaltu risat!!! :ne vem:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.