Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

slab?i kot sem jaz na kitari ?e ne more? bit :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jah, samo problem je, ker smo vsi baje samo kitaristi. Bi rabili tudi kak?nega basista, bobnarja in klaviaturista. Je kak?en od manjkajo?ih ?lenov tu, na forumu? Naj se javi.

 

bobnarja mamo mi u skupini, basista tud, ?eprov je mal ?ibk, solo kitarista tud, edin pevc manjka :danzoman: Borut, se javi?? :P

 

 

za vse kitarske virtuoze in tiste ki to niso, mate kle spot od steve vai-ja, zame najbolj?ega kitarista na svetu, o komadu pa sploh ne bi zgubljal besed, ker je :rispekt: :

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-4361950700544015447

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeklene prage mu bo naredu (plastika ni za na tacga stroja :P ), no pa je Pek reku, d pol se mi bojo loh smilil kamni, ?e bom na kak?ne nasedu in ne ve? poliestr d bo potegnu kratko! :danzoman::hohoho:

 

Ga mam u planu kmav na cesto "splovit", tko da zdej potekajo priprave na kao zimo, ?e bo kej iz nje! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeklene prage mu bo naredu (plastika ni za na tacga stroja :P ), no pa je Pek reku, d pol se mi bojo loh smilil kamni, ?e bom na kak?ne nasedu in ne ve? poliestr d bo potegnu kratko! :danzoman::hohoho:

 

Ga mam u planu kmav na cesto "splovit", tko da zdej potekajo priprave na kao zimo, ?e bo kej iz nje! B)

 

 

aha aha si pa heroj ni kaj!!!!

 

kok fedra ti bo pa uzev???

bo treba jet mal pogledat! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pragi bodo dobrih 100 EUR, pol pa ?e par malenkosti bo delu na avtu, pa bo ?e neki drobi?a naneslo, med drugim bo montiru zadnji zgornji spojlr! :ljubezen::danzoman:

 

Ker voz pa misli? zdej ti kupt, ?e se nis ?e premislu! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ker voz pa misli? zdej ti kupt, ?e se nis ?e premislu! :D

 

 

mojega prvega nejaponca!!!!

 

saj se ne vem ce bi bgjko dav sploh naprej prevec mi je usec se jo da tako lepo ...

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje se ti voza niti ne spla?a prodajat, ker nav? dubu realne cene za njega, oz. tko kokr je za nas lubitle plehovja! :danzoman::P

 

Se prav ?e ni japonc, upam d je ?vaba, ?e pa je ?vaba, pa je mjbi Bemeve, 6 cilindra? pomo?nosti! :danzoman::hohoho::ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje se ti voza niti ne spla?a prodajat, ker nav? dubu realne cene za njega, oz. tko kokr je za nas lubitle plehovja! :danzoman::P

 

Se prav ?e ni japonc, upam d je ?vaba, ?e pa je ?vaba, pa je mjbi Bemeve, 6 cilindra? pomo?nosti! :danzoman::hohoho::ljubezen:

 

 

ne!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ao maestro!

 

Kako kej novi voz, si se ?e pogodiv zanjga? :P

 

 

ti se nisemnic ker nimam nc casa se takat ko pa ga mam pa po bolnicah letam... :(

 

in kako kaj crna krjola???

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih rihtam tehni?nga :D

 

Kva pa je u bolnicah, upam d k?ne sestre pleni?? :danzoman::hohoho::ljubezen:

 

 

ne ne ni to 1001 pizdarija glede zdravja hvala bogu ne glede mene :P

 

am kok kg si pa kaj z vozom pridobu!!!

 

k kpker sm jaz gledu more kar neki tezji bit!!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit ja, sam za vouka se ne sekiram, makar ?e se spremeni u tank, sej ma gromozanskih 84 KM, tko da mora da gre! :danzoman::D

 

Ej kolega, mam jz drga? ?e plakat od BGjke doma za tebe namre?! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit ja, sam za vouka se ne sekiram, makar ?e se spremeni u tank, sej ma gromozanskih 84 KM, tko da mora da gre! :danzoman::D

 

Ej kolega, mam jz drga? ?e plakat od BGjke doma za tebe namre?! :ouje:

 

 

jah saj ga spreminjas u tank!!!

 

jaz ti pa se spredni pa zadni odbijac senkam za kaj malega pa bo res tank!!!1

 

 

lepo da ga imas!!!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hihi, odbija?ov bi biv kr veseu! :ljubezen::danzoman:

 

Jz mam drga? ?e enga sprednga original, sam je bele barve, tko da sm ?e mislu pol spomlad mal tistega pre?timat! :D

 

 

a tako jaz pa bi su mal v druge vode bl u une jap cluba saj vees!!!

 

prvo bom vtec dav ugradit da bo lazi blokada pokala pol pa se h znak nalimam al pa nabijem spredi pa sm originalen!!!

 

mater me razpizdi neki ko si sploh ne preberejo vsega pol pa samo dramo iz tega delajo...

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.