Skoči na vsebino

Nori japonci


aleksander

Priporočeno sporočilo

ko sem prvi video pogledal sem mislil napisat zakaj ne naredijo malo ve?jega robota ki ple?e...potem pa kliknem drugi video in sem si ?e premislil :P

 

tole z androidi pa bo samo ?as ko bodo pri?li med nas ljudi in jih bo skorajda nemogo?e lo?it od pravega ?loveka...hudo bo ?e posebaj ko bodo tile androidi ven vidli kot neke lepotice ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko sem prvi video pogledal sem mislil napisat zakaj ne naredijo malo ve?jega robota ki ple?e...potem pa kliknem drugi video in sem si ?e premislil :P

 

tole z androidi pa bo samo ?as ko bodo pri?li med nas ljudi in jih bo skorajda nemogo?e lo?it od pravega ?loveka...hudo bo ?e posebaj ko bodo tile androidi ven vidli kot neke lepotice ;)

 

 

tele androide bo pa ?e ?akal :D zdaj so roboti na nivoju zelo majhnih otrok in ?e to rabijo veliko procesorske mo?i

 

za pri prvem film?ku me zanima koliko ?asa so jih programiral :D in ?e bi dal komad dal na pavzo kako bi bili pol usklajeni po ritmu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.