Skoči na vsebino

Policaji me imajo radi?


Boss

Priporočeno sporočilo

aaaah... nima veze.... money comes.. money goes.... :bravo:

 

Sam te pike grde ma stra?ijo malo..... <_<

 

Kaj, a jih je ?e dosti?

 

Druga? je pa en te?aj s katerim si lahko del pik pobri?e? stane pa cca 300?, ?e se ne motim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 92
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

aha!!! zadnc ko sm su na bled me pocjo stran pa so mi skor hotl natrpit da sm voz spizdu pa bl mu govorim da sm ga kupu on bl svoje naziga na konc je pa vidu da je popusiv pa le da gmah!!! :(

 

Fant, dej tole mi mav bl podrobno razlo?, sicer pa ne ?tekam kdo bi ?ov tako staro mazdariji spi?kit, pa da je sterej?i od 17,5 let! :blink::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa leto?nje leto rekordno... kazni kazni kazni!!! :angry:

 

 

Malo po?asneje vozi.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj, a jih je ?e dosti?

 

Druga? je pa en te?aj s katerim si lahko del pik pobri?e? stane pa cca 300?, ?e se ne motim.

 

 

To sem sli?al.... zveza avtomehanikov in ?oferjev to organizira baje.... pa nej bo 300?..... ni panike..... sam da se spuca... :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fant, dej tole mi mav bl podrobno razlo?, sicer pa ne ?tekam kdo bi ?ov tako staro mazdariji spi?kit, pa da je sterej?i od 17,5 let! :blink::hohoho:

 

 

jah ne vem kaj jim je blo kr neki je teziv pa teziv sm ga ze skor nekam poslov on pa se kar muri!!!

mi je orenk na zivs stopu!

 

no pol k je vidu da vse stima se mi pa se opravicit ni hotu!!!

jaz pa ne bodi hladen vsedem se u avto recem adijo pa spelem da sm tm 1mm gum pustu sm mislu da bo sov za mano sam je dav kar lepo gmah!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sam to pravm, dobr da ma? dec homologacije kolkor tolko po?timane oz. za vse kar se jih da dobit! :danzoman:

 

Drga? bi pa vidu kva se re?e jeeeba! <_<

 

Sam ?e zmer pa ne ?tekam od ke polcaj?ku ideja da si voz spizdu, ?e je prometna na tvoj ime, razen ?e je ?e kdaj mene maltretiru, pa si me je zapomnu! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sam to pravm, dobr da ma? dec homologacije kolkor tolko po?timane oz. za vse kar se jih da dobit! :danzoman:

 

Drga? bi pa vidu kva se re?e jeeeba! <_<

 

Sam ?e zmer pa ne ?tekam od ke polcaj?ku ideja da si voz spizdu, ?e je prometna na tvoj ime, razen ?e je ?e kdaj mene maltretiru, pa si me je zapomnu! :ne vem: :P

 

 

ej tudi meni ni totalno nic jasno!!!

mah glede homo lomo bi se hit neki vn zuleku bi potegnu sam kako kazen za neprivezan pas al pa za mobi ven potegnu kazni mi pa tako ne more sestevat tak da bi ga dobr vn potegnu!!!

dober ves kaki sem po cesti pa da sm nonstop na strani z strani policije ampak kazni pa nisem dobiv se niti ene :bravo: ceprav so ma zaradi marsicesa ustavl je gobec naredu svoje!!!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

mah glede homo lomo bi se hit neki vn zuleku bi potegnu sam kako kazen za neprivezan pas al pa za mobi ven potegnu kazni mi pa tako ne more sestevat tak da bi ga dobr vn potegnu!!!

 

 

Od kdaj se pa kazni ne se?tevajo - ?e prekleto se in ?e bo? brez lu?i prinorel skozi naselje, prevozil rde?o lu?, zavil v enosmerno ulico, neprivezan dahnil maligane bo? kar naenkarat postal glavni sponzor dr?ave in policije.

 

"Mazdohist Policija".press

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kdaj se pa kazni ne se?tevajo - ?e prekleto se in ?e bo? brez lu?i prinorel skozi naselje, prevozil rde?o lu?, zavil v enosmerno ulico, neprivezan dahnil maligane bo? kar naenkarat postal glavni sponzor dr?ave in policije.

 

"Mazdohist Policija".press

 

 

ni res ker ti policist lahko napise samo najvecjo kazen za najvcji prekrsek kar si ga naredu!!!!

kazni pa ti ne sme sestevat!

 

 

tako mi je skif reku zaj pa to lahko samo pod tem pogojem ne drzi da me je lepo elegantno nategnu ko elastiko!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist takole ti bom povedal. Moj bratranec (Honda lover - bes ga plentaj) je s svojim Civicom nevede tekmoval z drugo Hondo Accordom, ki je ?isto sluu?ajno imela name??eno Providijo. Pa so ga oskubili za hitrost, neuporabo smernika in premajhno varnostno - vse skupaj je bilo kar precej bogato.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist takole ti bom povedal. Moj bratranec (Honda lover - bes ga plentaj) je s svojim Civicom nevede tekmoval z drugo Hondo Accordom, ki je ?isto sluu?ajno imela name??eno Providijo. Pa so ga oskubili za hitrost, neuporabo smernika in premajhno varnostno - vse skupaj je bilo kar precej bogato.

 

 

jah ni mi cist nic jasen!!! mene ko je se z bivso miksko stran pocu pa sem seveda cez naselje prgonu (tako kot vedno) driftu sem pred njemu pripet nisem biv pa ni blo nc postiman glede homolomo pa je reku da odejo tablice pade sodnik pa na licu kazen 120k bivsga dnara zarad homo bimi vse to naredu zaradi ostalih prekrskov pa ni mogu nec ker se kazni ne smejo sestevat!!!

 

 

 

no za heepyend sm se vn zuleku z nulo!!! :D

 

seved zato ker je bla moja bejba zraven pa se je nje usmilu kao saj ves ce ga zaj oberem do kraja je se vn ne bo mogu pelat!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah ni mi cist nic jasen!!! mene ko je se z bivso miksko stran pocu pa sem seveda cez naselje prgonu (tako kot vedno) driftu sem pred njemu pripet nisem biv pa ni blo nc postiman glede homolomo pa je reku da odejo tablice pade sodnik pa na licu kazen 120k bivsga dnara zarad homo bimi vse to naredu zaradi ostalih prekrskov pa ni mogu nec ker se kazni ne smejo sestevat!!!

 

 

?e ni imel radarja ti zaradi hitrosti itak ni mogel ni?, pasu ni opazil, ker se je preusmeril na vizualni pregled avta in nehomologiranih delov, pa svojo normo je izpolnil in se mu ni bilo treba prerekat a si imel pas ali ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni imel radarja ti zaradi hitrosti itak ni mogel ni?, pasu ni opazil, ker se je preusmeril na vizualni pregled avta in nehomologiranih delov, pa svojo normo je izpolnil in se mu ni bilo treba prerekat a si imel pas ali ne.

 

 

jah men je vse grehe nastev se gume so ble brez profila se to mi je dodav na spisek!!!

 

koker je on men reku da vse prekrske napise pol ti pa ucuri sam najdraziga pa unga k ti najprej ispit ode

kao da kazni ne sestevajo vec!!!

 

vsaj tako je moje znanje res pa je da se lahko totalno motim in se ze v naprej posipam z pepelom kaj je pa res pa bodo tisti povedal ko za ziher vejo kaj pa koko!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist ti ma? res totaln krompir, upam sam da nam zdej jz pokasiru (glede na izmenjavo voza), za vse tvoje stare grehe ko si se komu :policaj: totalno zagnojiv! :blink:

 

Jz sm eFa sicer mu?ko teru, sam o?itno niti pov tok kot ti miksrja! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolko jaz vem se prekrski sestevajo,ce vozi za tabo in te snema ti pol vse napise,vsaj za dva primera vem da je blo tako(kolegi),pa v casopisu vcasih preberm kaj vse so komu napisali ce so ga lovili in so ble pol cifre ogromne,lahko pa da je tud od policaja odvisno :vino: :ne vem:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa je 3 dni nazaj ena polcajka na Dalmatinovi, pr Metalki u centru LJ, zutri okol 7.30 prov gledala, pa al bi me ustavla al ne, pol se vseen odlo? da ne, prpelu sm pa lepo umirjeno, tko da ni blo kej glede tega! :P

 

No se prav lih taka orng teta me ne ustav, medtem ko vsak drug mo?ki :policaj: me bo pa prec, drga? pa mi je zanimiv da me z mikserjem ?e niso ustavl, pa sm ?e prevozu ene 3000 km z njim.

 

Mazdohist je pa zgleda bl pridn glede spoznavanja kapsarije! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.