Skoči na vsebino

poraba...mazda 6


Priporočeno sporočilo

....pozdravljeni!

 

 

Sem nov uporabnik in tudi novi lastnik Mazde 6, sportcombi disel. Mazdo sem kupil rabljeno in moram re?i, da sem zadovoljen z njo. Me pa neka stvar jezi in sicer poraba. Pa ne to, da porabi kolikor porabi ampak to, da mi naprimer ra?inalnik ka?e, da imam povpre?no porabno na 100km 5.4L, ko pa natankam in izra?unam porabo pa je dejansko poraba okoli 6,6km kar je za ve? kot 1L razlike. Se ?e komu dogaqja kaj takega, je to obi?anjo?

 

?e v naprej hvala za va?e odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....pozdravljeni!

Sem nov uporabnik in tudi novi lastnik Mazde 6, sportcombi disel. Mazdo sem kupil rabljeno in moram re?i, da sem zadovoljen z njo. Me pa neka stvar jezi in sicer poraba. Pa ne to, da porabi kolikor porabi ampak to, da mi naprimer ra?inalnik ka?e, da imam povpre?no porabno na 100km 5.4L, ko pa natankam in izra?unam porabo pa je dejansko poraba okoli 6,6km kar je za ve? kot 1L razlike. Se ?e komu dogaqja kaj takega, je to obi?anjo?

 

?e v naprej hvala za va?e odgovore

 

Lahko si nastavi? potovalni ra?unalnik - KLIK

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sekiraj se - to se namre? dogaja vsem ?estkam diesel. Pri meni se zla?e od cca 0,7litra do 1litra na tisto kar pi?e na BC in kar je zra?unano na "roko".

 

Vem, da je te?no amapak se privadi? pa ti je ta poraba zgolj v informacijo ali kaj odstopa od prej?nji tankanj ali ne oz. ali avto preve? goni? ali pa si pogruntal najbolj var?no vo?njo.

 

Kar se ti?e navodil na Ingvarjevem linku je ?al tako, da se po nekem ?asu te nastavitve resetirajo in ?e jih spet ne nastavi? , ti ponovno ka?e napa?no.

 

Bolje je da v glavi tej ?tevilki na BC-ju doda? ?e en liter pa skoraj to?no ve? kolk je poraba, ?tevilke na ekran?ku pa ima? zato, da se lahko pohvali? pred sopotniki kolk malo Mazda porabi :hohoho::hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.