Skoči na vsebino

Ok moram priznat


ali086

Priporočeno sporočilo

:bravo:

Najboljsi forum in najboljsi avto(mazda)-Kraj kjer dobis skor da vse informacije.

 

Mam eno prasanje.Kot ze veste prodajam svojo mx3 :blink: .Mojih uzivancij v coupeju bo pocasi konec :( .

Family man.Pa me zanima kiro mazdo priporocate kej?(p.s.:omejen budget-do 3000EUR-student).

Nekak mi njbolj disi 323f(96-97l)-sportni izgled pa vseen bolj primeren za druzino :ljubezen: kot mx3.

 

tnx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: iz prve roke povem da je to cist dober druzinski avto pa ?e ?porten povrhu,meni se obnese edino mam malo zaj prenizkiga za druzinske opravke,je vec poti ampak se da prezivet :D

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo je sli?at da ti je forum ok! :ljubezen::danzoman:

 

Jz bi ti priporo?av 626 serijo tista ko je od letnika 92 naprej, ima zihr kr neki ve? prostora kot 323F, plus da jo dobi? za male pare, pa tut paleta motorjev je kr precej raztegnena, od 1.8 do 2.5, tko da se zihr kej tut zate najde, pa kokr sm reku res je pocen in pa dobr so opremlene! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam pri 626 se mi oblika glih ne dopade(razen novejsega modela).Mal tesk je z coupeja na cisto limuzino(oz.tipicni druzinski avto kot je 626),rabim se mal tisga sportnega privdiha,se ves ka mislim.

Da ti pr avtu zacne adrenalin tec ze sam ko ga pogledas. :danzoman:

 

Prej se morm svojo prodat,da bom meu dnar za drugo.Zej so se spet zacel bol soncni dnevi pa je folk spet zaceu klicat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej jz nism mislu limuzine, ampak uno ko ma zadi integriran spojler, kombilimuzino, 5 vrat, no sicer pa stvar okusa, mo?no da ti niti ta ni kul! <_<

 

neki tacga:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1276024#

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mmmmmmmmmm xedos-6.To je pa prava posast na cesti.

 

Zej sm se spomno tistih ljudi pa njihovih audijev,ko ti recejo:"ko bos v spegu vido 4 kroge za sabo,raje parkiri svojo mazgo".Sm se zmeri spomno xsedoske s kakim v6 motorjem,pa bi jim pokazo kdo nej kej parkira.

J*** ga moja ipak ma sam 90km,pa ne more usega prehitet(pa nism nc zalosten zarad tega, se useen sm biu v centru pozornosti na cesti z svojo mx3,pa je loh zram mene blo 100 krogov parkiranih). :danzoman:

 

Marko mx-3 ti tak ves ka mislim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mmmmmmmmmm xedos-6.To je pa prava posast na cesti.

 

Zej sm se spomno tistih ljudi pa njihovih audijev,ko ti recejo:"ko bos v spegu vido 4 kroge za sabo,raje parkiri svojo mazgo".Sm se zmeri spomno xsedoske s kakim v6 motorjem,pa bi jim pokazo kdo nej kej parkira.

J*** ga moja ipak ma sam 90km,pa ne more usega prehitet(pa nism nc zalosten zarad tega, se useen sm biu v centru pozornosti na cesti z svojo mx3,pa je loh zram mene blo 100 krogov parkiranih). :danzoman:

 

Marko mx-3 ti tak ves ka mislim.

 

Sej mislim da bo en na forumu prodajal 323f zelo lepo ohranjeno pa se lahko zmenita.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se jih gledam vsak dan.Sam morm prvo svojo prodat,da si om loh drugo privosco.Se ves kok je z studenti pa dnarjem,ni ga ravno velik.Drgac bi js ze itak kupo,ko eno sm ze gledo.Ma sicer par stvari za popravit ampak js uzivam v tem da morm kej zrihtat. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se jih gledam vsak dan.Sam morm prvo svojo prodat,da si om loh drugo privosco.Se ves kok je z studenti pa dnarjem,ni ga ravno velik.Drgac bi js ze itak kupo,ko eno sm ze gledo.Ma sicer par stvari za popravit ampak js uzivam v tem da morm kej zrihtat. :bravo:

 

Ja vi ?tudenti :D

 

Ja raj?i kupi tako da ni treba ni? "rihtat" in si kupi kak?no drugo stvar za avto :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tut to ma svoje. :bravo: To si me je zgodil pr tejle mazdiki.Je blo dost za zrihtat,pol pa ne da nebi mel za druge stvari(felge,temnitev sip itd.),ampak mi zena ni dovolila da bi se bilo ka kupo za svojo mazdiko.

Drgac pa na tej fki ko sm jo gledo ni velik za zrihtat(to je v krogu od 50-100EUU,nc strasnega). :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je neki pocen, al nujn rab ke?, al pa kej ne ?tima, ker 97 letnik, to pa ni tok ?voh! :rozico:

 

Ja to bo vedo tis ko jo bo kupo.Se ce je motor fuc,to ni nc tazga.Ga zamenjas pa je.Sam da ni blo kej hujsga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja motor se da najbr? dost ?ip zamenat, pa jasno kej mo?nej?ga not fliknt, pa s klimo pomo?nosti! :ouje:

 

U nasprotnem primeru loh polet odpre? potujo?o burekd?inico, k je tok uro?e notr, no pr tem pa ?e kej zaslu?? pa je biznis! :D<_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja motor se da najbr? dost ?ip zamenat, pa jasno kej mo?nej?ga not fliknt, pa s klimo pomo?nosti! :ouje:

 

U nasprotnem primeru loh polet odpre? potujo?o burekd?inico, k je tok uro?e notr, no pr tem pa ?e kej zaslu?? pa je biznis! :D<_<:hohoho:

 

To glede kuhanja,se ne bi strinjo.To je majhen avto,pa se sibedah ma tk da se hiter razhladi "kabina" brez bilo kakih glavobolov. :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej ni blo tko resno mi?leno, hotu sm re?t da je dobr na vsakmu koraku kej zaslu?t :P , ?eprov kdor je kdaj vozu avto oz. mev v lasti s klimo, ve kaka je razlika ?e jo ma?, al pa ?e ti kdo pamet soli, da razni ?ibedahi, pa stekla dol itd. da je to itak ?e bol? k klima, no pa ni glih tko, popravte me ?e se motm! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej ni blo tko resno mi?leno, hotu sm re?t da je dobr na vsakmu koraku kej zaslu?t :P , ?eprov kdor je kdaj vozu avto oz. mev v lasti s klimo, ve kaka je razlika ?e jo ma?, al pa ?e ti kdo pamet soli, da razni ?ibedahi, pa stekla dol itd. da je to itak ?e bol? k klima, no pa ni glih tko, popravte me ?e se motm! :ne vem: :P

 

Se se strinjam da je klima bolsa.Sam pr majhnih avtih ce majo sibedah niti ni take vrocine,ko pa v kaki vlki limuzini,ce me razumes ka hocem povedat.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Drži-vsa čast👍...nisem šel še bolj v detajle,ker je pač tema elektromobilnost,in ker za mehanski sistem,kot je na Fiatih nimam izpita in ne vem natančno. Za hidravlični pa imam celo izpit za starega Jembaha serija 732😅 dela na foro...podobno kot torque converter oz. hydro-coupling pri klasičnih avtomatskih menjalnikih...samo,da je stvar veliko večja....sistem dveh vetrnic z razmakom cca. 1 mm premer je pa mislim da celo več kot 1m...ne vem več točno...je dolgo tega,od kar smo te lok. vozili na SŽ. Je pa stvar genialna,ker omogoča maksimalno vleko na kavlju pri nični hitrosti...le z direktno zavoro držiš na meji,da ne zakoplje...ima namreč tri vlečne osi fiksno-kardansko vezane,in če zakoplje ena,zakopljejo vse,in seveda izgubiš vleko. Je neverjetno efektivna lokomotiva v smislu premaknitve zelo težkih vlakov...npr. na tov. postaji Moste,si z tem "majhnim strojem" potehnil cel naložen kontejnerski vlak,ki ti ga ni ratalo niti z t.i.đuro (642/643 serija-diesel-elektro premikalka).   Tukaj se navezuje tudi prednost tehnično podobnih klasičnih avtomatskih menjalnikov,kateri so ravno zaradi hydro-couplinga v torque converterju idealni za vleko prikolice.
    • Tak glasnih ogledal kot na Mazdi 2 (de) 2010 letnik pa nisem še slišl nikjer. Tak da ti dam prav.   Niso pa nikoli crknili.
    • Hmmm nekaj si ven izpustil. Obstajajo 3 vrste dizl pogona pri lokomotivah: - mehanski ( v Sloveniji stari potniški vlaki - Fiati), - hidravlični prenos, - električni prenos. Kakšen je prenos moči iz dizelmotorja do koles, pove prva cifra v številčni oznaki serije: 6 - dizelelektrično vozilo (npr. 661, ...) 7 - dizelhidravlično vozilo (npr. 711, ...) 8 - dizelmehanično vozilo (npr. 813, ...)   Je pa res, da je tvoj opisan v totalni prevladi.   No tolko sem jaz študiral vlake, pred časom.   Ladje tudi. Elektro generator zagotavljal elektriko celi ladji in vijaku. Odzivnost na elektro vijaku je dosti boljša.
    • Meni je pa všeč to, da ljudje lepo grejo med avti in ne butajo ogledal😉 Aja, pa še točno vidim, če je avto zaklenjen ali ne.... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.