Skoči na vsebino

Pomo? pri nakupu Mx-5


wezle

Priporočeno sporočilo

?ivjo, kupujem omenjeni avto, ker pa sem se prvi? sre?al s tem modelom in nasploh z znamko mazda, bi prosil, ?e mi lahko k?n strokovnjak pove kej ve?.

Gledam nekako letnik 2001, 1.6 motor, morda celo k?n mo?nej?i 1.8, ?e bi dobil ugodno. Zanima me, ?e je bilo s k?nim modelom oz. letnikom kej problemov, katere so ?ibke to?ke teh avtov (kaj najprej gre pri vragu :) ) oz. na kaj moram pazit pri nakupu. (?e je kej bolj specifi?nega.)

Gledal sem predvsem nekaj takega:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1467816#

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1517523#

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1527191#

 

Slu?ajno kdo pozna?

 

Lp, Pero

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,rde?a je lepa,pa 1.8 je,pa klimo ma! :bravo: Si vpra?al ?e za ceno? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Nad tisto sem obupal, tako da grem nad drugo. Sem ze vse zmenjen, povprasal dosti in zmenjen za ogled in obisk AMZSja. Seveda pri AMZSju ne morejo videti kako se avto obnasa pri voznji in me samo zanima, ce bi mi lahko svetovali na katere stvari bi moral biti pozoren.

 

 

Cim vec informacij tem bolje, hvalezen bi bil za vsako zadevo, ceprav tako majhno!

 

Lp wezle

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strehe pri MX-5 sploh niso problemati?ne in na?eloma ne potrebujejo vzdr?evanja, razen ?e je bil kak no? v igri :D Zadnji pogon tudi ne vem, ?e bi lahko ?lo kaj narobe, edino kolesa in optiko bi si bolj podrobno ogledala, ?e so kje kak?ne robnike sre?evali.

 

Ostalo pa no problem at all :bravo:

 

Nem?ki TUV-i (tehni?ni pregledi) vedno znova pozitivno presene?ajo rabljene MX-5ke in jih tako zelo dobro ocenjujejo.

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem bral mal na avionu auto bild, kjer so testirali hrup razlicnih avtov...ena od primerjav je bila mazda mx5 cc pa navadna...razlika v hrupnosti v prid ccjki je bila cca. 10dB ...noro...pa se ta je bila kar glasna

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.