Skoči na vsebino

zadnji sede?


tihi63

Priporočeno sporočilo

Ponovno jaz. Vem, da boste nekateri komentirali, spet se ogla?a samo, ko ima probleme, pa kljub temu. Zgodilo se mi je da so mi pod sedalo zadnjega sede?a zdrsnili klju?i :rispekt: . Na polgeld ni? posebnega, pa vendar klju?ev ?e vedno nisem uspel dobiti izpod sedala :( .

Ali mi lahko kdo pove, kako se demonitira, ?e sploh se, sedalo zadnjega sede?a pri M6.

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en sistem sigurno more bit vendar ga mora? poznat. V navodilih pa kot zakleto ravno tega ni, ima? vse drugo samo kako se sedalo odstrani ali dvigne ne.

Sem pregledal in sprobal ?e vse verjetne oz.mo?ne variante, pa mi sedala nikakor ne uspe odstrant ali pa vsaj malo dvignt - kot zakleto, pa ?e ravno toplo ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej prilogo, mogo?e kaj pomaga....

 

prilo?en fajl je tiff s 4mi stranmi ! :)

1730_1E_02C.zip

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej prilogo, mogo?e kaj pomaga....

 

prilo?en fajl je tiff s 4mi stranmi ! :)

 

Ravno to sem gledal.Izgleda,da je s sprednje strani samo nataknjen zadnji sede? gor na nosilce? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.