Skoči na vsebino

?portni filter???


Mazda323

Priporočeno sporočilo

js sm nabavu ?portni filter, pa se na zvoku n? ne pozna, in sicer mam navadn fargazar, pa me zanima, ?e se da kej nardit, da bo dal kak zvok vn?

 

 

a ti res ne da bolj globokega zvoka ven? jst ko sem montiru ?portni filter sem mazdico ti?al od 3000-5000vrt/min!! pa da hud zvok ven :D filter pa vredn 30? :bravo:

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

a ti res ne da bolj globokega zvoka ven? jst ko sem montiru ?portni filter sem mazdico ti?al od 3000-5000vrt/min!! pa da hud zvok ven :D filter pa vredn 30? :bravo:

 

To sm js posku?u na Daihatsu Charade-ju 1.0 pa res ni dal nobenga zvoka od sebe, zdej na mazdici pa fajn muka :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam filter je bil kupljen v Potokarju za 20? (BTC), sicer sem ga pa jaz kupil od enega isto 323f ba userja, ker je on ?el na K&N. Ampak filter je na za?etku mukal, predvidevam da tako kakor tvoj, treba je potem ?e CAI narest. In ravno ta debela cev od filtra do tal da filtru ?e globji zvok! :bravo: Cev se dobi pa v bauhausu za ene 5-6? za 1m.

Aja pa filter je biv ?e v ohi?ju tako da je bilo res lahko speljat cev od filtra do tal. Pri tebi vidim da nima ohi?ja, tako da ?e misli? narest CAI se bo? moral nekako znajti in narest neko ?katlo/ohi?je okoli filtra, da ne bo vlekel vro?ega zraka okoli ma?ine.

 

?e se misli? spravit kaj delat, ti pa mogo?e to kaj pomaga, od uporabnika uklopko:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3441

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam filter je bil kupljen v Potokarju za 20? (BTC), sicer sem ga pa jaz kupil od enega isto 323f ba userja, ker je on ?el na K&N. Ampak filter je na za?etku mukal, predvidevam da tako kakor tvoj, treba je potem ?e CAI narest. In ravno ta debela cev od filtra do tal da filtru ?e globji zvok! :bravo: Cev se dobi pa v bauhausu za ene 5-6? za 1m.

Aja pa filter je biv ?e v ohi?ju tako da je bilo res lahko speljat cev od filtra do tal. Pri tebi vidim da nima ohi?ja, tako da ?e misli? narest CAI se bo? moral nekako znajti in narest neko ?katlo/ohi?je okoli filtra, da ne bo vlekel vro?ega zraka okoli ma?ine.

 

?e se misli? spravit kaj delat, ti pa mogo?e to kaj pomaga, od uporabnika uklopko:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3441

 

 

ja uro? je zakon zrihtu ta filtr! jst bi se mogu po?asi tud kej tazga podviga lotit! sej filtr ?e mam sam pa treba tudi cev pa to sranje zrihtat!!

 

Ja sam filter je bil kupljen v Potokarju za 20? (BTC), sicer sem ga pa jaz kupil od enega isto 323f ba userja, ker je on ?el na K&N. Ampak filter je na za?etku mukal, predvidevam da tako kakor tvoj, treba je potem ?e CAI narest. In ravno ta debela cev od filtra do tal da filtru ?e globji zvok! :bravo: Cev se dobi pa v bauhausu za ene 5-6? za 1m.

Aja pa filter je biv ?e v ohi?ju tako da je bilo res lahko speljat cev od filtra do tal. Pri tebi vidim da nima ohi?ja, tako da ?e misli? narest CAI se bo? moral nekako znajti in narest neko ?katlo/ohi?je okoli filtra, da ne bo vlekel vro?ega zraka okoli ma?ine.

 

?e se misli? spravit kaj delat, ti pa mogo?e to kaj pomaga, od uporabnika uklopko:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3441

 

 

ja uro? je zakon zrihtu ta filtr! jst bi se mogu po?asi tud kej tazga podviga lotit! sej filtr ?e mam sam pa treba tudi cev pa to sranje zrihtat!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam filter je bil kupljen v Potokarju za 20? (BTC), sicer sem ga pa jaz kupil od enega isto 323f ba userja, ker je on ?el na K&N. Ampak filter je na za?etku mukal, predvidevam da tako kakor tvoj, treba je potem ?e CAI narest. In ravno ta debela cev od filtra do tal da filtru ?e globji zvok! :bravo: Cev se dobi pa v bauhausu za ene 5-6? za 1m.

Aja pa filter je biv ?e v ohi?ju tako da je bilo res lahko speljat cev od filtra do tal. Pri tebi vidim da nima ohi?ja, tako da ?e misli? narest CAI se bo? moral nekako znajti in narest neko ?katlo/ohi?je okoli filtra, da ne bo vlekel vro?ega zraka okoli ma?ine.

 

?e se misli? spravit kaj delat, ti pa mogo?e to kaj pomaga, od uporabnika uklopko:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3441

 

TNX za tole, za ohi?je okol bom ?e kej po?tudiru :D zdej ?ez zimo bom dal itak navadnga nazaj gor, kasnej bom dal pa ?e 4-cevni zadn lonc gor, pol bo pa mukal tk ku je treba :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.