Skoči na vsebino

Cviljenje zavor pri M6


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!Ali ?e komu cvilijo prednje zavore :unsure: ?Mene to moti,cvilijo pa ko pri majhni hitrosti "zabremzam".Na servisu so mi,ko sem jim omenil te?avo zavore pregledali in mi zamenjali neke plehnate plo??ice,ki pridejo na zavorne plo??ice,ker naj bi bil to vzrok,ampak o?itno je nekaj drugega <_< .Mogo?e je problem v zavornih plo??icah ?eprav so po zagotovilu serviserja dobre :ne vem: ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!Ali ?e komu cvilijo prednje zavore :unsure: ?Mene to moti,cvilijo pa ko pri majhni hitrosti "zabremzam".Na servisu so mi,ko sem jim omenil te?avo zavore pregledali in mi zamenjali neke plehnate plo??ice,ki pridejo na zavorne plo??ice,ker naj bi bil to vzrok,ampak o?itno je nekaj drugega <_< .Mogo?e je problem v zavornih plo??icah ?eprav so po zagotovilu serviserja dobre :ne vem: ?

 

 

Meni tudi cvilijo.... in sicer na mazdi 3....

 

Pravijo da je verjeten rezlog v tem da niso drejali diskov po zamenjavi plo??ic.... :ne vem:

 

Jaz sem se ?e navadu.... Ahhh.... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj bi se tudi ena mast namazala na hrbtno stran plo??ic, da manj cvili. Mogo?e se je zapekla gornja plast na plo??icah in zato cvili, se pa samo po?mirglajo malo, da se odstrani za?gana plast.

 

Ja,obstaja pa tudi ena mast,ki jo nama?e? na diske in pol sigurne ne cvilijo ve?. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih smo take probleme re?evali, da smo na hrbtno stran, kjer je pri M6 plehek namazali z lakom za nohte.In je lak absorbiral vibracije oz. cviljenje.

 

A lahko kdo prilepi sliko kaj to?no je treba pofarbat oz. namazat, ker meni tudi cvilijo ampak samo pri majhni hitrosti, npr. pri parkiranju... in izpade? ko da si se s clijotom pripeljal in ne z Mazdo :blink:

 

Itak imam v planu pofarbat ?eljusti na srebrno pa lahko ?e kak plehec zravn pihnem, ?e bo pol tiho... :hohoho:

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Da malo obudim temo :) Tudi meni so pri majhni hitrosti, predno pohodim do konca, za?ele cviliti zavore. Zacvili tudi, ko spustim zavoro, isto pri majhni hitrosti. Kot da bi na istem mestu zacvililo, ko se ?eljusti premikajo narazen in potem skupaj :blink: A se da kaj narediti ali pa? zamenja? diske in plo??ice, ?e cvili vedno bolj?

 

Lp Mi_c_ho

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.