Skoči na vsebino

odpravljanje lepotnih napak


bleki

Priporočeno sporočilo

no js sm se spravil sedaj malo "porihtat" tole zverco , pa me zanima ma kdo izkusne z odpravljanjem malih pikic kjer manka barve na karoseriji , saj niso motece , samo bi pa rad videl da je tiptop , se nabavi to kake spreje , barve ...? kako se to prebarva , vsak odgovor dobrodosel , hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so male pikice bo pomojem najbol?e da gre? v eno me?alnico barv (mavrica, color itd..), si prepi?e? ?tevilko barve iz tablice pod pokrovom motorja na steni in z majstrom ki me?a barve skupaj probata zadet barvo...potem pa ?opi? v roke pa udri po siromaku :) ?e je pa kej rje pa magari ?e malo z ?raufncigrjem oz. primernim orodjem spraska?..

pa veliko uspeha ;)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te "zimske" pikice, ki se poznajo predvsem na haubah, tudi meni pijejo ?ivce. Pa?...zimske slu?be ne ?parajo s peskom.

 

Sem vpra?al marsikaterega avtoli?arja, kaj naredit v tem primeru. In vedno enak odgovor. ?trihat celo haubo, ker je res napikana.

 

S posameznimi pikicami je pa tko...strici so povedali, da je problem kovinska barva in njeni odtenki. ?e ne naredi? res profesionalno, se vidi in izgleda ?e huje.

 

Mislim pa, da je nekje na tem forumu ena izmed tematik, kako je nekdo ?e re?eval to zadevo. Sem mal brsku, ma nism najdu.

 

Skratka, predlagu je nek "paint-kit", v kermu dobi? razne brusne ?opi?e in barvice, pa pol se igra? in pika? tiste pikice.

 

Kjerkoli sem vpra?al za ta "kit", sem dobil enak odgovor...nikoli sli?al zanj.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no js sm se spravil sedaj malo "porihtat" tole zverco , pa me zanima ma kdo izkusne z odpravljanjem malih pikic kjer manka barve na karoseriji , saj niso motece , samo bi pa rad videl da je tiptop , se nabavi to kake spreje , barve ...? kako se to prebarva , vsak odgovor dobrodosel , hvala

 

Nabavi? v Mazda servisu(original pride barva,?mirgl in prozoren lak) ali pri kakem avtoli?arju-ti jo zme?a.

 

Kjer ima? pikice najprej,?e ni lukjica do plo?evine,dobro razmasti?.Nato z majhnim ?opi?em(najbolj?i so kaki kvalitetni za slikarje) nanese? metalno barvo (ali navadno,?e je taka na avtu) .Ko se dobro posu?i,da? ?ez metalno barvo ?e roko ali dve prozornega laka.

 

 

P.s.zakaj je ta tema dvakrat vpisana??ele sedaj sem opazil... :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se barve tice je nabolje da ti jo nekdo zmesa tako da mu pripeljes tja avto in ti zmesa tako barvo kot je avto ker ziher v vseh letih uporabe mal zbledela

 

Ja,pa ?e takrat je zelo te?ko zadet pravi odtenek.Ko sem jo jaz nabavljal,je bilo samo za mojo barvo pet rahlo razli?nih odenkov.In potem je mene vpra?al,da katera se mi zdi najbli?je. :whatever: Meni so bile vse enake...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.