Skoči na vsebino

Mazda 3 v?iga kot stari traktor


Priporočeno sporočilo

Od leta 2005 sem lastnica Mazde 3 sport GTA. Od samega za?etka mi neki ne ?tima v?ig in ?e tri leta te?im na servisu, zamenjal so mi ?e pol avta in po?asi so me za?eli imeti za noro, ?e?, da ne znam avta v?gat in da naj si preberem pripro?nik...in podobno...

 

Kak?en teden nazaj mi kon?no uspe prepri?at serviserja, naj imajo moj avto na servisu tako dolgo, dokler ne bodo sli?ali, kako ?udno se vsake toliko vede pri v?igu.

 

In glej ?udo, ?et tri dni me pokli?e in pove, da sem imela prav, da neki ni vredu.............ooooooooooooooo, ne ga srat....

 

In zdej mi bodo pa ?e cel kup stvari zamenjal, ker mi ?ez 3 mesece pote?e garancija..............in kaj naj pol, ko mi pote?e garancija.......?????

A bom morala vse te pizdarije sama pla?evat, ?e jim ga ne uspe popravit?????????????'

 

V glavnem, me to z v?igom zafrkava ?e od samega za?etka, kar pomeni, da so mi prodali neizpraven avto.....

 

A ima kdo kak?no podobno izku?njo oziroma ali bi mi znal kdo kaj svetovat??? :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, mislim da problema z v?igom pri mazdi 3 ?e nismo imel. Vem sam da so bli problemi s xenon ?arnicami ki so utripale, pa da je nekaterim, ko so avto v?gali, mal ropotal ene 30 sec, ene dvema mislm da jima je sklopka razpadla, kj huj?ga pa ?e ni blo. Mj?kn po?ak da se majstri pojavjo na forumu, mrbit oni vejo za kaj se gre.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, karkoli je, ne bo? ni? sama pla?evala. Avto je v garanciji, serviser vidi, da je nekaj narobe, opozarja? jih ?e ves ?as... Nobene bojazni ni, da bi karkoli sama pla?ala :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.