Skoči na vsebino

Spredaj desno poka


Priporočeno sporočilo

Evole pa je ?lo nekaj v maloro pri 323-BA :(

V glavnem ?e peljem po?asi cca. 5 km/h...se sli?i spredaj desno tk....tk.....tk (kar glasno poke oz. tol?e), imam ob?utek da po?i 1x ko se kolo zavrti, ?e vozim hitreje je pa? konstantno tk..tk..tk...tk, ampak 100% ni k?n kamen?ek, ker je druga?en zvok, bolj trd, pri pospe?evanju oz. zaviranju ni? ne poka, avto ne trese in dr?i smer normalno. Sumim polosovino oz. nekaj v zvezi z zglobom, pu?o ki dr?i zglob in polosovino (?eprav le ta ponavadi poka ?e zavija?), meni poka ko se avto pelje naravnost. ?eprav si ?elim da nebi bilo huj?ega ampak kar je je. Je ?e kdo podoben problem in ve kaj mu je ?lo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sprednji desni zavorni ?eljusti se mi je spodnji ?tift pomaknil za cca. 0,5 cm ven. To sem opazil zaradi litk,hvala bogu zanje. ?tiftek porinem nazaj notri in cca. 500m je mir, potem pa spet za?ne ropotat, ?isto enako kot da bi bil zglob in ?tiftek je spet zunaj cca. 0,5 cm?? Se mi zdi ?udno, ker ?e bi bile zavore fu? potem bi morala lu?ka svetit??...no bomo vidli kaj bo mehanik povedal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva urejena brezpla?no. Kriv je bil ?tif oz. tista sponka ki ga dr?i je popustila zato je imela plo??ica luft in je ropotalo....ropota pa kot sam satan, popolnoma enako kot da bi ?el zglob tako da ?e se bo komu kaj podobne zgodilo naj prvo preveri tele ?tifte.

Pa ?e zanimivost: na taistem kolesu je manjkal varnostni vijak :ne vem: ,glede na to da sem bil zraven ko je feltne gor montiral ga je dal gor 100% prav tako je bil privit dobro. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.