Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

dober dan

zanima me ali je ?e kdo imel podobno te?avo kot jaz

pri avtomatiku mi ne dela tipka za zaporo menjalnika in avto pri vo?nji navzdol sam prestavi v vi?jo prestavo

 

kaj naj naredim

 

na servisu nimajo pojma

 

kdaj je potrebna menjava olja v avtomatskem menjalniku

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e je kaka softwareska napaka?

 

olje pa pravijo da bi se naj menjavalo pri vseh znamkah nekje na 100.000km

 

so ga dali na tester pa ni pokazal nobene software napake

 

pa tudi lu?ka HOLD za zaporo menjalnika ne sveti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so ga dali na tester pa ni pokazal nobene software napake

 

pa tudi lu?ka HOLD za zaporo menjalnika ne sveti

 

?e lu?ka ne sveti pol tud NE dela, kar na servis serviserja v avto n se pelat pa da potem vidi? kaj bo rekel, da je ?e vedno vse ok.

Kaj pa ?e da? na "ro?no" prestavljanje ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e lu?ka ne sveti pol tud NE dela, kar na servis serviserja v avto n se pelat pa da potem vidi? kaj bo rekel, da je ?e vedno vse ok.

Kaj pa ?e da? na "ro?no" prestavljanje ?

 

 

so mi rekli da tega ne znajo popraviti!?

 

je ?e star sistem avtomatika kjer ima? samo palico in dve tipki tako da ga ne morem preklopiti na ro?no prestavljanje

 

problem je da ?e dam v L 1 potem bi moral menjalnik ob zapori ostati v prvi pri meni pa se prestavi v drugo prestavo in avto zdrvi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri Makomi kjer sem avto kupil uveljavljam stvarno garancijo oz da mi popravijo napako ?e pa je ne bodo znali pa bom zahteval vra?ilo denarja kupnine

 

v Lj na cosmos pa so me na hitro odpravili ko sem vpra?al ali kaj vedo zakaj ne dela zapora menjalnika in dejali da bi oni cel menjalnik zamenjali?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri Makomi kjer sem avto kupil uveljavljam stvarno garancijo oz da mi popravijo napako ?e pa je ne bodo znali pa bom zahteval vra?ilo denarja kupnine

 

v Lj na cosmos pa so me na hitro odpravili ko sem vpra?al ali kaj vedo zakaj ne dela zapora menjalnika in dejali da bi oni cel menjalnik zamenjali?

 

?e ima? avto v garanciji, zahtevaj naj ti zamenjajo CEL menjalnik,ker stvar MORA delovati,je pa tudi nevarno... :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko ti samo lu?ka ne dela, tako kot je za alternator, ?e ti pregori lu?ka v ?tevcu, ti laternator ne polni akumulatorja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf kon?no re?eno

 

lot je odpadu pa so mi ga nazaj zvarili in sedaj vse skupaj dela

 

pa so bili na Makoma tako prijazni da so mi dali nadomestni avto na sre?o nisem ?el ven iz NM

 

pa so avto ?e po dveh urah popravili oz ugotovili napako vse to v garancij letnik avta je 2002

 

na koncu so mi pa ?e avto umili in posesali

 

lp in tema se lahko zaklju?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.