Skoči na vsebino

Sonax pena


Don

Priporočeno sporočilo

Toliko v priporo?ilo ...

 

Pena za ?i??enje sede?ev, tapet, skratka vseh tekstilnih delov. Pri meni se je obnesla zelo dobro :bravo:

 

http://www.sonax.com/sonax-e/katalog_produ..._product=228300

 

Druga?e bi lahko pa ?e kdo kej priporo?il oziroma odsvetoval. (armoralov zeleni/modri avto?ampon suxs!!! :angry: ) Vsi plasti?ni deli avtomobila so mi obledeli tko, da sm ga mogu spolirat! Druga?e uporabljam petrolov avto?ampon! :P

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, kako pa se obnese ?i??enje s tistim vodnim sesalcem k ti z vodo vse spuca?

jest sm sli?ala da kar ok, sam me zanima ?e mate ?e vi “stari ma?ki“ kej izku?enj :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, kako pa se obnese ?i??enje s tistim vodnim sesalcem k ti z vodo vse spuca?

jest sm sli?ala da kar ok, sam me zanima ?e mate ?e vi “stari ma?ki“ kej izku?enj :)

 

Spuca ?e super samo bo? mel vla?ne zice vsaj 1 dan, tak da odsvetujem. Mi uporabljamo za ?i??enje kav?a, sede?ne itd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spuca ?e super samo bo? mel vla?ne zice vsaj 1 dan, tak da odsvetujem. Mi uporabljamo za ?i??enje kav?a, sede?ne itd.

 

Druga?e je super ja, samo pazi da bo? to po?ela ob vremenu, ki ti bo notranjost posu?il v enem dnevu (se pravi ?im hitreje), ?e ne ti bo notranjost smrdela kot ?olska goba! :P

 

Pa pazi da ima? ?isto vodo :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, hvala fantje, se pravi da vsaj ?e kak mesec ne morem na tisto ra?unat....k je zunaj taka kislica :S bomo pa Sonax mogo?e sprobal..o joj, ravno zabliskalo se je zunaj ...grrrr

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.