Skoči na vsebino

CHIP TUNING - M6 CD 2.0


sdspecy

Priporočeno sporočilo

?e koga zanima, sm se pozanimu glede optimizacije mo?i pri omenjeni firmi, pa prilagam dokumentacijo oz. e-mail odgovor.

Cca 550? (po pretvorbi) pride s po?tnino in pakiranjem, vgradnja je pa za 30 min. (samo modul vmes med kable). Se pa da zadevo poljubno nastaljat, celo med vo?no z PCjem (samo verjento ne vsak sam :P ).

Bi koga zanimal?

 

 

lp,

D

 

PS: Emm, zakaj ?e Wordovih doc. ni dovoljeno nalagat gor??

Tunit.pdf

What_is_a_Tunit.pdf

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sli?al, da ti na?ini z vmesnimi moduli niso priporo?ljivi, ker menda ni celovitega pristopa k vsem faktorjem motorja, tako da bi se naj na osnovi samo nekaterih dobilo ve?je zmogljivosti, s tem pa povzro?ala ve?ja nesorazmerja pri obremenitvah komponenet; zdaj, ?e to res dr?i, ne morem 100% jam?it <_<

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej, o tem je blo govora...

Sicer pa bom, ko bom, ?ou k http://www.bosch-ark.si/, ker mam kolega, ki dela z njimi, so pa direktni partner oz. delajo za http://www.tuner.at/?lang=si

V glavnem, so kr majstri, kolkr poznam.

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pri AS Skorn?ek je modul z vgradnjo tudi 550 ?, s tem, da ti garancija ostane. A kdo kej ve? ve o tem modulu?

 

Druga?e pa me zanima tole glede pre?ipavanja: prej je imela 6-ka CD 136 KM, tisto, ki jo imam jaz ima 143KM, ta nove pa 140 KM. Ali je finta samo v ?ipanju ali je razlika tudi pri motorju. Iz trega tako sledi vpra?anje: ali je modul lahko za vse enak in ali je ?ipanje za vse enako.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri AS Skorn?ek je modul z vgradnjo tudi 550 ?, s tem, da ti garancija ostane. A kdo kej ve? ve o tem modulu?

 

Druga?e pa me zanima tole glede pre?ipavanja: prej je imela 6-ka CD 136 KM, tisto, ki jo imam jaz ima 143KM, ta nove pa 140 KM. Ali je finta samo v ?ipanju ali je razlika tudi pri motorju. Iz trega tako sledi vpra?anje: ali je modul lahko za vse enak in ali je ?ipanje za vse enako.

 

Nove imajo popolnoma nov motor, ki vle?e od nule :bravo: , ne tako kot stari od cca 1800 rpm naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pri AS Skorn?ek je modul z vgradnjo tudi 550 ?, s tem, da ti garancija ostane. A kdo kej ve? ve o tem modulu?

 

Druga?e pa me zanima tole glede pre?ipavanja: prej je imela 6-ka CD 136 KM, tisto, ki jo imam jaz ima 143KM, ta nove pa 140 KM. Ali je finta samo v ?ipanju ali je razlika tudi pri motorju. Iz trega tako sledi vpra?anje: ali je modul lahko za vse enak in ali je ?ipanje za vse enako.

 

Ni enak.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Sem bil tam, modul je 550?, pa ?e kak?ne 2-3 ure vgradnje. O?itno bom ?el na softversko nadgradnjo, samo ?e ne vem kam. Kaj priporo?ate najbolj:

 

avtoelektronika

rsr motosport

senica sport

 

Klical sem RSR, pa pravijo da Mazd ne ?ipajo zaradi elektronike. ?udno.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil tam, modul je 550?, pa ?e kak?ne 2-3 ure vgradnje. O?itno bom ?el na softversko nadgradnjo, samo ?e ne vem kam. Kaj priporo?ate najbolj:

 

avtoelektronika

rsr motosport

senica sport

 

Klical sem RSR, pa pravijo da Mazd ne ?ipajo zaradi elektronike. ?udno.

 

 

Ni ?udno. RSR je specializiran za Boscheve in Siemensove sisteme vbrizga in Engine Managementa. Mazda naj bi imela neke svoje. Zato se z njimi ne ukvarjajo in ?ivijo zelo dobro na ra?un VW grupe.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.