Skoči na vsebino

Resetiranje ure in ropot


Priporočeno sporočilo

Torej imam dve te?avi.

Prva je resetiranje ure v armaturki, vsaki? ko za?enem avto. Akumulator je eno leto star, tko da mi ni glih ni? jasno, Vse ostalo kar je povezano z elektroniko dela.

 

Druga stvar pa je ropot(niam pojma ?esa- nekje spredaj pri ma?ini) vsaki? ko zjutraj za?enem avto in zapeljem v ovinek. traja pa samo ene par sekund, potem pa mine.

 

?e kdo ve za kaj se gre, prosim za nasvet!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Varovalke so vse vredu(vsaj tiste ki so v kabini, ?tevca pa nisem nikoli ven jemal.

Mal sem se prejle narobe izrazu, ropot je ?e zaradi zgloba in ga mam tak namen menjat, je pa ?e neko bru?enje, ki se ravno tako zjutraj pojavlja. Nekaj so mi kolegi omenili, da je mo?no, da imam zrak v servo pumpi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stalni + ima? nekje zje..., zato se ti ura skozi resetira.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej imam dve te?avi.

Prva je resetiranje ure v armaturki, vsaki? ko za?enem avto. Akumulator je eno leto star, tko da mi ni glih ni? jasno, Vse ostalo kar je povezano z elektroniko dela.

 

Druga stvar pa je ropot(niam pojma ?esa- nekje spredaj pri ma?ini) vsaki? ko zjutraj za?enem avto in zapeljem v ovinek. traja pa samo ene par sekund, potem pa mine.

 

?e kdo ve za kaj se gre, prosim za nasvet!

 

 

Meni je na m3-ki "brusil" zvit zavorni disk. Za uro pa poglej accu kleme, ?e so dobro pritrjene in ?e niso preve? zama??ene. Najbolje je da + in - vzame? dol, malo o?isti?, na novo gor pa dobro zategne?.

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A kdo ve, kak?na servo teko?ina gre v mazdo mx-3 in kje jo lahko nabavim, pa kolko pribli?no je cena

 

jaz sem dolival ?isto navadno olje za servo volan, 1l stane okrog 8 EUr... mislim da

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.