Skoči na vsebino

Dyno-Scan for Windows


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav po dalj?em ?asu,

(sem bil nekoliko zaseden zanje ?ase sramezljiv )

 

Tole sem na?el,

 

http://www.auterraweb.com/faq.html#USSupport

http://www.auterraweb.com/dynoscankitwindows.html

 

pa me zanima. ?e ima kdo kak?ne informacije o teh stvareh? Z zdru?ljivostjo naj nebi bilo te?av.

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavarje ima neka podobnega :bravo:

 

Pa ?e res je. :D:D

PA dela tudi BP, sem v?erja konektal BMW 330 XD, pa dela bp. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e res je. :D:D

PA dela tudi BP, sem v?erja konektal BMW 330 XD, pa dela bp. ?zmeden?

 

Ejga model, kaj ne pove? prej ?zmeden?:D

A bi midva lahko neki stestirala (sm ti ?e enkrat omenju tist senzor za luft, pa je zdej ?e en nov "indic", ki bi lahk imel z istim simptomom cukanja veze - sicer redko, a ko je hladna ma?ina, ma pr nizkih obratih, s spu??enim gasom in nato na hitro gas na ve? kot 50% "twitch" simtom)? Oz. a misli?, da je to ECU logger zabele?u?

S kolegom ?e nisva uspela zamenjat MAF-a, sem se pa ravno hotu na Gami dogovort (sam druga kolega ?akam, da mi mal veze potegne, da bo la?je "steklo")... pa je mal organizacijsko zahtevno sramezljiv in ?e avtoj bi verjetn tam ostal kak dan, ker sicer ne bo hladn motor :whatever:

Bi blo mo?no, da enkrat (v teku zimskih temperatir pod 0 stopinj C), ko bo? kaj okol LJ, se ustavi? pr men, pa da hladnega stestiramo? Seveda pa bi morala poleg "finan?ne podpore" dogovort primern cajt, da zaklju?imo na kak?nem :cheers: . B)

 

lp,

D

 

PS: Sm pa razmi?lju, ?e bi z nadgradnjo (beri:tuningom) ECUja mogo?e tud ta simptom re?il... mogo?e je celo zadeva taka "by design"...

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.