Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pri M3 (GTA) so mi ?le ojnice - se to sploh spla?a menjat ali je bolje kupit novo ali rabljeno ma?ino? Mogo?e kdo ve, kolk stanejo nove?

 

LP

 

Ojnice in samo ojnice ? ?zmeden?

Dejansko nemogo?e, kaj pa je z glavno gredjo, le?aji na glavni gredi, ojni?nimi le?aji, bati in cilindri ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bolj na hitro pisov pa omenil sam najpomembnej?e

Poleg ojnic bo treba ?e gred pobrust, le?aje, obro?ke zamenjat; bati in cilindri so OK!

 

Aha pol ti je "obrnilo" ojni?ne le?aje. :(

Mojster, vpra?aj na servis, seveda se prej se pripravi na ?ok, ker ne vem ?e bo? dobil le?aje za bru?eno glavno gred, tak bo verjetno tudi to potrebno novo(upam da ne), rabi? pa ojni?ne in le?aje glavne gredi, ker tisti tudi sugurno niso pre?iveli tega ?oka, upam samo da ti ni tudi teh obrnilo. :(

 

PS. To se lahko zgodi pri vseh vozilih, ne glede na zanmko in model. <_<

 

Pa fantje in dekleta, treba je mazat na suho ne gre dolgo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le?aje glavne gredi ni obrnilo. Drga? se zanimam na vseh koncih, zato sem ?e tukaj mal povpra?ov, ?e kdo kaj ve. .

 

Avto je bil servisiran, olje tud zamenjano,.. ?e predobro vem, da je treba skrbet za avto.....

 

Zakaj se pravazapraje zgodilo kar se je ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O tem ne bi, kr je ?e tko vse skup zame velika ?iv?na vojna .

 

Ol?ka premal, al kak bolj hardverski feller ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari poznam filing, naj ti povem da nisi sam tudi nekaterim drugim na forumu se je ?e to zgodilo in to na dizli ki si ga je prej lastil ?lovek ki dela na cosmosu, tako da ... :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn bi bilo da bi napisal kaj se je zgodilo, vsaj v tej smeri ali je mehankar "zasral" ali je bil drugi razlog.

Nas ima ?e par GTA-jke na forumu in da bomo vedeli kaj in kako, komu ne peljat avta ?e je servis kriv ipd., da se nebi zgodilo ?e kak?nemu od nas ista zadeva. :blush: ..pa veliko sre?e s popravilom oz. ?e je tako hudo upam da dobi? nekje dober motor, ?eprav zna biti verjetno kar drag, v SLO ga pa rabljenega verjetno tako ali tako ni za dobiti :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ne bom pa? komentiral glede popravil (ker ziher tako ali druga?e ne bo poceni) kot tudi same skrivnosti kako je do tega pri?lo-pa? zamlel je tako ali druga?e!

 

ko je pa? zadeva 1x prepozna se itak ponavasi proba krivda prenest na drugega ipd-in ?e ne rata nazadne po?re? sam!

?e je zamlel potem lahka vam je malo jasno da je ?lo nekaj hudo narobe-

 

kriv mehanik ali serviser

premalo olja

slabo olje

mrzlo ti?anje

pomotoma iz 5 v 3 prestavo,.... in ?e in ?e bi najdl vzroke!

Ampak preden se je to zgodilo gotovo so morali biti kaki simptomi oz znamenja da nekaj ni uredu!

 

Upam da poro?a? kako in kaj bo? uredil zadeve,in kot lastnik gta modela so?ustvujem s tabo.

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pomotoma iz 5 v 3 prestavo,.... in ?e in ?e bi najdl vzroke!

 

 

To ni lih nek problem, glede na to da 3 gre vsaj 140 km/h in je ?e ?ey vse omejitve. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.