Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Shujševalna kura mi ni nikoli pomagala. Pohana pa vedno...
    • Ob izstopu iz vlaka na domači postaji si dostikrat privoščim slastno pleskavico v v gostišču hitre hrane poleg postaje. Tudi včeraj sem sedel za mizo in naročil mojo priljubljeno jed in vrček hladnega piva. Ko sem se zagrizel v meso in z jezikom premetaval grižljaj v ustih, sem začutil nekaj neobičajnega in na plano sem potegnil dolgo črno kocino in jo odložil na rob krožnika, ter poklical lastnika lokala, ki me je stregel. Ko sem mu pokazal dlako se mi je začel globoko opravičevati: - "Gospod, najiskreneje se vam opravičujem za ta neljubi dogodek in naj vam pojasnim morebitni vzrok za to. V kuhinji imam izvrstnega kuharja, ki pa je žal brez ene roke. Pleskavice oblikuje in plošči s preostalo roko z udaranjem mesa na svojih golih prsih. In tu je verjetno zašla njegova dlaka v vašo pleskavico. Za storjeno nevšečnost vam brezplačno ponujam porcijo pravkar pripravljenih polnjenih paprik, seveda tudi pivo poleg!"   Ob misli, kako je enoroki kuhar tlačil nadev v paprike, sem se lastniku za ponujeno zahvalil in zapustil lokal...
    • https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/elektronski-casopis-prezivel-tudi-s-pomocjo-spleta/707299
    • Hvala. Ostalo ne bo težav glede specifikacije, ima vsega bistveno več.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.