Skoči na vsebino

SPOJLERJI


orlek1

Priporočeno sporočilo

1. KAK?NI SO CENOVNI BODYKITI IN SPOJLERJI?? IN KAK?EN IZGLED JE TEBI V?E??

2. ZAKAJ PI?E? Z VELIKIMI ?RKAMI?

3. Prosimo pi?i z malimi tiskanimi ?rkami. Na spletnih forumih VELIKE ?RKE pomenijo vpitje.

4. Za kak?en avto? Predvidevam, da MX-5 ampak teh je ve? generacij.

5. Tema o turbo kitih bi bila za pod "tuning" (pove?anje mo?i, spremembe na podvozju, zavorah, to se smatra pod tuning) tale tema o spojlerjih pod "styling" (rihtanje izgleda avtomobila se smatra pod styling). Aja in eni si itak raje sami sestavimo turbo kit. :P

6. Dobrodo?el na forumu. UPAM, DA BO? ZA ZA?ETEK PISAL Z MALIMI ?RKAMI

7. Lepo bi bilo, ?e bi predstavil sebe in svoj avto pod predstavitvijo ?lanov. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj kolega je dobr majstr za spojlerje (Toma?evo pri LJ), mi je pred nedavnim ravno za MX5 delal komplet "kranceljne" okrog avta, tko da ?e ?eli? ti dam telefonsko. Mi je pa npr. pragove dal od Veil Side-a, da se pa dobit ?e marsikaj druzga, za dost solidno ceno! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.