Skoči na vsebino

mazda 6 udarec v stebri?ek spredaj - je vo?nja varna?


smash

Priporočeno sporočilo

recimo da se z mazdo 6 povozi 15cm skrit visok stebri?ek (ne vpra?te kako, vpra?te mojo bolj?o polovico) ter po?koduje sprednji del do te mere, da je treba zadevo za?vasati (ne vem kaj to?no je odpadlo, ker me ni zraven), da ne odpade....varnostna blazina se ne odpre

 

baje da je avto vozen :)

 

sedaj me pa zanima, ali je tak avto ?e varen za 1 urno vo?no do ljubljane ali obstaja mo?nost, da se med vo?njo odpre airbag

 

ima kdo kak?ne izku?nje s temi airbagi..se lahko torej sedaj odprejo med vo?njo in zakaj recimo se niso ?e pri tem udarcu; je bila premajhna sila?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se do sedaj ni odpru se tudi sedaj ne bo, razen ?e se ?e kam zakanta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok..stvar je taka da je sprednji odbija? za popraviti, ker ga je utrgalo v dol?ini ene 5-10cm...

 

na netu sem na?el..

 

VARJENJE IN SERVIS PLASTIKE BAMS D.O.O. Kosan?eva ulica 7 A, 1000 Ljubljana

 

..verjetno bi tam zadevo po?timali..ima kdo kak?ne izku?nje z njimi?

 

...mi predlagate koga drugega?

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.