Skoči na vsebino

Znak Mazda (nov)


mimixtz

Priporočeno sporočilo

...bi rad imel.

Ker bom v kratkem dal prebarvati prednjo havbo, bi rad dal gor nov znak, in sicer tega aktualnega.

Rad bi, da bi bil velik nekje 4 x 3 cm. Katere Mazde imajo tak znak, kakr?nega ?elim?

?e ima kdo kaj takega doma, se seveda toplo priporo?am. V skrajni fazi bom novega naro?il, sej tak hudi? pa ne more bit, za BMW pride okol 4-5 jurjev, recimo da je to tudi tam nekje.

Gre se mi bolj za to, da bom vedel, od katerega avta znak to?no naro?it, lahko je tudi iz zadka, notranjosti,...

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za na havbo j enajblje novega naro?it, mxe letnik 97-98 so ?e mele flying M :)

konc koncev pa, saj bo? prebarval, daj lukne dol za?vasat.. pa bo :)

si lahko potem diskretno napis MAZDA (ki ga ma? na zadku) naprej v mre?ico not naredi? ;)

 

itak jpa je meni avto lep?i brez napisov in oznak :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri stylingu nasploh sem zagovornik diskretnosti. Sem imel ?e biv?ega golfa tako spedenanega, zdaj bo tudi ta. Tudi stranski ?migavci bojo ?li na temno, pa zadnji del lu?i (kjer so ?migavci, ker oran?na na ?rno ni preve? lepo).

Hmmm, ?e vidim, da bi moral dati tole pod ''Styling''. ?e ima kdo od ?efov voljo in ?as, potem kar... :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tisto oran?no res lahko samo na rde?e popravi? :) ampak jaz nisem zaradi gospodov v modrem :D

 

stranske ?migavce pa si najdi nekje bele od mazde 6 (ali pa mazde3)

in bo? mel na sprednji strani avta vsa svetila v belem ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.