Skoči na vsebino

Auto Motor Show @LJ 2009


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Nekaj malega smo se igrali :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=wu6us0-PE6k

 

Druga?e morem re?t da je superca. Kolk vam je Avto Moto Show pla?al za to, ?e ni? bi bla fantasti?na reklama. Kak?ne programe pa kamere uporabljate?

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni gospodarc pla?al, ?e skoraj sem moral vstopnino pla?ati, samo smo nekaj zmutili :) Je bilo pa v planu tudi nekaj intervjujev z ene parimi firmami, ki se ukvarjajo z styling/tuning, pa smo zajebal pri zvoku :angry2:

 

 

 

Kamera je pa neka sony z 3 CCD, ker model pa ne vem, jo dobim samo takrat v roke, ko se snema. Za monta?o pa tud kolega rihta, tko da jaz sem bolj fizikalc in za kak?ne nore ideje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ni gospodarc pla?al, ?e skoraj sem moral vstopnino pla?ati, samo smo nekaj zmutili :) Je bilo pa v planu tudi nekaj intervjujev z ene parimi firmami, ki se ukvarjajo z styling/tuning, pa smo zajebal pri zvoku :angry2:

Kamera je pa neka sony z 3 CCD, ker model pa ne vem, jo dobim samo takrat v roke, ko se snema. Za monta?o pa tud kolega rihta, tko da jaz sem bolj fizikalc in za kak?ne nore ideje :)

 

Vseeno vsaka ?ast ni kaj samo tako naprej :bravo:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.