Skoči na vsebino

Tuning Mazda626


323f speed

Priporočeno sporočilo

A ni to bolj styling;tuning jaz razumem vse kar se dela pod motornim pokrovom;glede tega je pa Don Filipo pravi naslov.

Drga? pa fajn zgleda zadeva,lepa maska,v?e? mi je da je celotni odbija? zamenjan, nisem ljubitelj podalj?kov;?e kak?ne dobre pragove in zadnji odbija?....itd.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda golf ? ali A3 :)

 

saj v redu zgleeda, samo ?e pragovi pa zadn odbija?...

 

ee... edino... ?emu slu?ijo tele zelene lampice :D ? :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo lepo!

Dotaknili ste se moje teme. To mi je vsec :)

 

Kje se da ta avto videti, sprobati...? Je tak kupljen a kasneje dodelan. Motorizacija?

 

pa samo se par idej...

post-5-1111940858.jpg

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

ja ok sam si ga pelu tja in reku naj ga pobarva al kaj? a si ga sam kej zdru in pripravu za barvanje? k mislm da ?e bi sam kej prpravu, da zdre? kluke, pa okrasne letve,.. da ?e pobere? dol pa pol da jih sam zmontira? bi blo cenej?

 

vem k sm dal jst avto barvat, mi je tud slor celga barval razn strehe in sprednje havbe, bil je namre? zbit. pa sm mu dal ?e neki stvari za pobarvat, pa me je pr?lo 140 000sit, mam pa 323f BA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.