Skoči na vsebino

poobla??en servis - nepoobla??en servis


Guest emil

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Moja mazda je stara dobra tri leta, ima okoli 80.000 prevo?enih kilometrov. Ker se je tudi mene dotaknila recesija, sem razmi?ljal, ?e bi avto na naslednji (torej 80.000 km) servis peljal na nepoobla??en servis, s katerim imam ?e od prej?njih avtomobilov dobre izku?nje. Cenovna razlika med enim in drugim servisom je sigurno polovica. Redni servis na Mazdi 3 stane cca 250? java script:emoticon(':angry:',%20'smid_8'). Sicer sem z rednimi servisi bil zadovoljen (Zagorje).

 

Kak?ni so Va?i nasveti?

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ravno opravil servis na 80k. Dele sem anbavil sam, pri ?emer sem enostavno prekopiral ?ifre potrebnih delov pri poobla??enem serviserju. Pri mehaniku pa pazi, da oblada mazdo. Moja izbira ni bila ravno posre?ena. Me je po servisu vpra?al koliko olja mora vliti v map?ino in kako se pri mazdi meri nivo olja (kot ve? dpf filtri potrebujejo posebno olje, merilno mesto pa je ozna?eno druga?e). Poleg tega mi ni resetrial ra?unalnika in mi je na prvi dalj?i vo?nji pri?ela utripati dpf lu?ka, nakar sem se nemudoma odravil na poobla??en servis in "kihnil" dodatnih 48,00 ? za priklop na ra?unalnik in resetriranje. ?e bo? le izbral nekoga, ki je zanesljiv in mu lahko zaupa?, je po mojem brez veze voziti k poobla??enemu...

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.