Skoči na vsebino

Sklopka je sla v p.m.


Priporočeno sporočilo

bil sm na kriziscu minding my own business pa stisnem sklopko pa ostane pedalo noter... sklopka drzi, pol pa ce hocm da spusti jo morm z nogo ven potegnat in pocakat da se "sprosti" (ca 15-30sec)

Kaj je to? kok stane? kje lahk cimprej nardim?

avto mi zaj stoji v siski v LJ.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam ti kako gara?no hi?o pa je mir. V Atlantisovi naprimer je ful enih "zapu??enih" avtov ker jih o?itno ljudje parkirajo in pustijo do nadaljnega. Cevka pa najbr? res ni draga, ?e pa je se jo pa sname dol in da narediti. Pa varnostniki ti pomoje ne bojo te?ili, ?e bo? potem tam avto dvignil, na?raufal cevko, nalil teko?ino in prezra?il sistem. Pa? pove? kaka je situacija pa je. Vsaj jaz imam z njimi dobre izku?nje.

 

Aja pa ?e zraven ostalih Mazd lahko parkira?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden se kamorkoli odpelje? !!!!!!

 

Preveri nivo zavorne teko?ine, ker zelo verjetno ima isti rezervoar. Ker med potjo lahko dobi? zrak v sistem ali ?e huje ti odpovejo bremze. Nekako zaplombiraj cevko proti sklopki, da ne bo kaj narove. Ne vem pa kako bo? vozil brez sklopke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni ve?. ga je mojster odpeljal... pitaj boga kako sploh ne upam poklicat pa vpra?at :aaaaa:

 

v ?i?ki je bil pa pred moj bajto pa alarm ma tk da.. ko kej sli?im ?e dol s kolom prite?em :D

 

Marko-MX3: ufa. too late for that. pa saj.. on ?e ve kaj dela... olje je pa ?ez no? tak al tak vso ven steklo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.