Skoči na vsebino

mazda 5


bando

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,prosim ?e mi lahko kdo pove v ?em je problem.Nabavil sem 15 col jeklena plati??a oznaka 6Jx15,5x114.3 da dam na njih gume 195/65R15.Sedaj imam na avtu 205/55R16.Problem pa je nastal ko sem ?elel namestiti na avto jeklena plati??a, mi pa sedaj ne pa?ejo ?eprav bi po merah morala,oziroma jih zavorne ?eljusti ne pustijo do konca.Mazda pa je letnik 06,105 kw.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj prav to me skrbi,?eprav v homologacji mi pi?e da pa?ejo tud gume 195/65R15,na servisu so rekli da moram pa avto pripeljat da vidjo kaj je narobe.Tisti pa ki mi jih je prodal jih je imel na mazdi 5 dizel,ta ?voh motor,vendar je letnik 08.ali je mogo?e tukaj problem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno. Jaz sem kupil prava taka za M6 spc l.07 in pa?ejo. Lahko pa preverim doma danes, ?e pi?e 6JJ ali 6J (sicer ne vem kaj J pomeni) in koliko je ET, Mislim, da 50, nisem pa prepri?an.

 

Mislim,da bi morala biti nekaj takega:

6JJx15 5x114,3 ET50

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit, da je prejsnji lastnik dal gor drugacne zavore.

 

Ker 15col pasejo na dizel, letnik 06.

 

Drugace J in JJ je samo oblika zakljucka feltne (J enojni rob, JJ dvojni rob)

 

ET za 15 col je 50mm

ET za 16 col je 55mm

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.