Skoči na vsebino

Olje za menjalnik


Priporočeno sporočilo

Ker sem ne dolgo nazaj imel v popravilu menjalnik pri mazdi mx5 in mi sedaj zaradi pregostega olja te?je prestavlja (bolj ko je hladno te?je gre) me zanima katero olje moram kupiti da ga zamenjam. Nimam pa tiste knji?ice v kateri naj bi to pisalo katero olje naj bi bilo :(

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem ne dolgo nazaj imel v popravilu menjalnik pri mazdi mx5 in mi sedaj zaradi pregostega olja te?je prestavlja (bolj ko je hladno te?je gre) me zanima katero olje moram kupiti da ga zamenjam. Nimam pa tiste knji?ice v kateri naj bi to pisalo katero olje naj bi bilo :(

 

Hvala za odgovore

 

75W-90

 

priporo?am ti tudi aditiv za la?je menjanje, siriusov je zakon, druga?e dobi? tube tudi v vaki ?tacuni.

 

Jaz sem to naredil kljub 44.000km (avto je stal 3 leta) in ?tarta pri -10 ko puter (no ja itak je ?portno trd, ampak to mora bit)

 

?e nima? pod menjalnikom pleh za??ite se to naredi 1,2,3. ?e jo pa ima? pa nujno dvigalo in kletvice...a ne Metachlone :):)

 

On ima najprej jeklene nosilce, potem pleh pokrivalo in potem ?e nekaj...celega hudi?a pritrjenega z moment klju?i, medtem ko jaz pod menjalnikom nimam ni?...

 

stran 244 pdfa...ti bo prav pri?el :)

MX_5_NB_user_manual.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej hvala ti...takoj jutri grem to zrihtat da ne bom kaj zjebal,ker se res trdo menja :( ...sicer ga imam ?ez zimo v gara?i,ampak ko je tako vreme ga moram malo preluftat :bravo:

Hvala ti... :bravo:

 

jaz sem danes spet frajaril z miato naokoli.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.