Skoči na vsebino

Mazda 6 karavan, vle?e v desno


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Imam problem, avto vle?e v desno ko spusti? volan, bil na optiki, optika normala, amortizerji dobri, na cosmos-u dejali, da je to normalno. Ima ?e kdo tak problem oziroma kako ga je re?il. (letnik 2005/82.000 km, 136 KM, diesel)

 

Hvala za odgovore in mnenja

 

lp Dii

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men ga je vleklo v desno, pa sem ga peljal na optiko in vuala, ne vle?e ve?, tak da se mi zi da ni to normalno...

 

Normalno pa je da ?e ima? 17 col plati??a in na cesti neravnino (naprimer kanal od kamionov) te pa potegne vanjo...

 

P.s. preveri tlak v pneumatikah...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne to ni normalno, ne vem kako lahko re?e to servis - prvo je optika (lahko da tudi povr?no naredijo), potem pa podvozje - zglobi, amortizerji....

 

A si kdaj kam prbu ali v kak?no luknjo zapeljal? Bremze so bile menjane kdaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pregledani zglobi, amortizerji, zamenjani diski, plo??ice, narejena optika nove pnevmatike, je pa res da kljub temu problemu ne radira gum nesimetri?no, radira pa jih na notranji strani. ( se pa vozimo dolge relacije, polno obte?eni), tko, da gume radira predvsem vi?ja hitrost in obte?en avto.

Tudi meni nerazumliva te?ava

 

lp Dii

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pregledani zglobi, amortizerji, zamenjani diski, plo??ice, narejena optika nove pnevmatike, je pa res da kljub temu problemu ne radira gum nesimetri?no, radira pa jih na notranji strani. ( se pa vozimo dolge relacije, polno obte?eni), tko, da gume radira predvsem vi?ja hitrost in obte?en avto.

Tudi meni nerazumliva te?ava

 

lp Dii

 

Gume na V - horizontalnosigurno - to sem imel jaz na Mazdi 5 in je obe prvi pobralo notri po 5.000km, ali pa amortizerji, ki se poslavljajo enako povesijo gumo na notri in obremenijo notranji rob

 

Jaz bi ?el ?e enkrat na optiko, kjer imajo opti?no namerilno napravo.

 

Pobira vse 4 ali prve samo?

 

zato te spra?ujem kje pobira:

http://forum.mazda6club.com/newbie-section...de-cupping.html

 

When the wheels are turned out, toe is negative (-) - to sem imel jaz v V, kot sem rekel....

 

preberi si, kolega je imel res ta problem - je nastavil (tudi servis ni znal) in potem ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isti problem. Isto pri avtooptiki. Ista ma?ina kot pri ?panu. Naredil optiko vse ok, avto v desno. Avtomehanika Edo Bu?an; Tacen- na?telal previs+ na novo optika vseskupaj nekaj ?ez 100 evrov. Je mel pa ful dela je blo zarustan tko da je mogu polosovino ven dat da je lahko vse odpel. Prvi? mu je cajta zmanjkal, tako da je mogu vse nazaj sestavit narest optiko in potem ?ez 3 dni jovo na novo.

Priporo?am

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz osebno interclass tr?a?ka (kam so peljali ne vem)

 

on pa mislim da tudi tacen nekje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.