Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Avto porihtan, ne me vprašat kaj vse je bilo rteba nrdit 🙈 Pelje se pa kot putrčk zdej
    • Bom rekel samo to,da so mi pri Fordu zabičali,da ne smem nič drugega...je 1,6tiVct sicer genialen motor,k ga je Yamaha konstruirala za Forda,a je ravno zaradi hidravličnega sistema vct zahteven kar se olja tiče...pač viskoznost mora biti...kaj jaz vem🙄 Mi je tud en mehanik,k je delal  Ford servisu,pol je pa šel na svoje,razlozil,da je tukaj veliko res mikronskih kanalov,kjer teče olje motorja za krmiljenje tajminga...se hitro zabaše,če ni taprav olje itd...in je rekel,da če hočem motor zjebati,da naj kar kako drugo brozgo not zlijem😂🤣...in se pač držim tega olja.   Mazda pa...tudi ne vem...sem pa nekje prebral,da je isto Castrol...mogoče celo identično..bog si ga vedi😅.   Raje pa kupujem rajši sam...k ko sem prvič peljal Mazdo...lepo zaračunajo olje🤨...im tako imam za isti cvenk še za Forda😁. Samo sem čakal več k dva tedna,da so ga dobili...zna biti,da gre dobro v promet...
    • Kako kupiš nekaj, pa potem sprašuješ za mnenja o tem? 😀
    • Mnenja drugih ti lahko kvarijo zadovoljstvo. Raje bi slišal malo več o tvojem avtu (letnik, oprema, km, ...) in tvojih prvih vtisih.    Sam sem tak nadomestni avto  CX-5 2.0 G165 MT peljal 2 x po 25 km po avtocesti. Meni se ni zdel nič posebnega oz. me čudi zakaj je tako popularen - veliko raje vozim nižje in posledično daljše avte, ker se po cesti manj zibajo.
    • Kako se že skluči da ne piska ko upravlja radijo na m6 2014?   edit: sem dobil
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.