Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Meni je moja Mazda 6 2005 (165.000km) za?ela cvilit in smo zamenjali vodno pumpo, kar je

blo v redu, nato je mehanik odprl karter in videl, da je pobralo zobnik na oljni

pumpi, ne vem kaj naj naredim, avto sem kupil pred 1 mesecem, v Kranju pri Avto Jollyu.

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Meni je moja Mazda 6 2005 (165.000km) za?ela cvilit in smo zamenjali vodno pumpo, kar je

blo v redu, nato je mehanik odprl karter in videl, da je pobralo zobnik na oljni

pumpi, ne vem kaj naj naredim, avto sem kupil pred 1 mesecem, v Kranju pri Avto Jollyu.

 

Hvala za odgovore

 

A je tvoja z DPF ?

 

?e je pol beri naslednje. :angry2:

 

Ni ti po?rlo samo zobnika na oljni ?rpalki ampak tud na glavni gredi. :(

Re?itev ki je najbolj ziher je menjava z novimi deli.

Zgodo pa se to ?e kdo dela servis prepozno al pa se vozi s premalo olja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hitro se pozanimaj pri odvetniku (beri: lahko ti zrihtam enega), da ti pove kak?ne mo?nosti ima?, ker se lahko sklicuje? na skrito napako, ipd.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mm isto problem... 19. sem kupo avto in mam 10 dni garancije... Mi je ?la pa vodna oz. pu??a... Mam pa garancijo na motor in menjalnik, je pa rekel da je to potro?ni material...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mm isto problem... 19. sem kupo avto in mam 10 dni garancije... Mi je ?la pa vodna oz. pu??a... Mam pa garancijo na motor in menjalnik, je pa rekel da je to potro?ni material...

 

Pa ?e res je. :(

 

Hitro se pozanimaj pri odvetniku (beri: lahko ti zrihtam enega), da ti pove kak?ne mo?nosti ima?, ker se lahko sklicuje? na skrito napako, ipd.

 

Skrita napaka, tega ne odkrije? niti vidi? dokler ni prepozno.

Ne da bi koga zagovarjal, samo tako je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.