Skoči na vsebino

Generalka - Mazda 6


Priporočeno sporočilo

Me zanima, kaj ste potem uspeli re?it s Poga?arjem oz. ali sta uspela dokazati prej?njemu mehankarju, da je zavajal s svojim podatkom o menjavi podlo?k?! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Po dalj?em ?asu lahko spet poro?am o mojem avto?ku.

 

Kupil sem rabljen motor iz Avstrije, zelo dobro ohranjen rabljen vztrajnik, novo sklopko (lamela,potisni le?aj,ko?ara), dal pregledat turbo, sedaj ?akam, da se vse skupaj sestavi, zamenja vse ?ivljenske teko?ine :D in naredi glavni servis.

 

Cena. sitnica :vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ave so v karterju...simptomov verjetno ni??Bojo dizela?i ve? napisali...

 

O so,so.Olje ti za?ne piti,da ni normalno (kak?en litr?ek na 3-5000 kmali pa ?e na manj kilometrov). ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O so,so.Olje ti za?ne piti,da ni normalno (kak?en litr?ek na 3-5000 kmali pa ?e na manj kilometrov). ;)

 

Lu?ka za olje se mi je cca. 100-200km prej za 1-2 sekundi pri?gala, nato ugasnila in tako je ostalo dokler ni avto zaribal. Avto je tudi kadil ?rno ko sem pospe?eval. Glede olja pa tudi ne morem ni?esar povedati, ker sem imel avto zelo malo ?asa :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.