Skoči na vsebino

Vijak ali kaj je ?e to...


Priporočeno sporočilo

Tako je, doma smo na na?i Mazdi menjali plo??ice na sprednjih kolah in tisto ?eljust okoli diska, dr?ita dva dolga vijaka. Bom povedal ?isto po kme?ko, ker se kaj extra ne zastopim na strokovne izraze, zato upam, da me boste razumeli. No in eden teh dveh vijakov je pri tem poknil na pol. Ena polovica mi je ostala v roki, drugo polovico pa smo z te?avo dobili ven, no kolega mi je to naredil. Zdaj pa rabim en taki vijak, ker druga?e avto stoji na hofu... Na novega je potrebno ?akati ?e in jo?, pa me zanima ali mogo?e komu le?i kje doma kaj podobnega, da se zmenimo na brzino, za en odkup...

 

vse dodatne info na PM ali na 051 336 357

 

avto pa je Mazda 323F V6...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem da bo? ga ?akal pri nas zelo dolgo, pokli?i v Avstrijo Mazda Marko zjutraj in ga bo? naslednji dan ?e imel pri njih da ga bo? dvignil...! ?e kaj potrebuje? in to hitro je samo treba klicat Mazda Marko pa je roba takoj pri njih ?e ni komplikacij ?e seveda v glavnem skladi??u sploh nimajo rezervnega dela ki bi ga potreboval!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem da bo? ga ?akal pri nas zelo dolgo, pokli?i v Avstrijo Mazda Marko zjutraj in ga bo? naslednji dan ?e imel pri njih da ga bo? dvignil...! ?e kaj potrebuje? in to hitro je samo treba klicat Mazda Marko pa je roba takoj pri njih ?e ni komplikacij ?e seveda v glavnem skladi??u sploh nimajo rezervnega dela ki bi ga potreboval!!

Lepo bi blo ?e bi ?e kak?no telefonsko al pa naslov pripopal zdraven....mislim da bi blo uporabno.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?ndlername: Mazda Marko

 

Adresse: Marburger Straße 24

8430-Leibnitz

 

Telefon: 03452/82514, 83656

 

Fax: 03452/82514-4

 

Email Adresse: automarko@mazdahaendler.at

 

Web Adresse: www.gebrauchtwagen.mazda.at/AutoMarko

www.auto.marko.kfzweb.at

 

?ffnungszeiten Verkauf: Mo.-Fr.: 8.00-12.00 und 13.15-18.00

Sa.: 8.00-12.00

 

?ffnungszeiten Werkst?tte: Mo.-Fr.: 8.00-12.00 und 13.15-17.10

 

?ffnungszeiten Ersatzteile: Mo.-Fr.: 8.00-12.00 und 13.15-17.30

 

Unsere Serviceleistungen: Werkst?tte: x

Spenglerei: x

Lackiererei:

RX7-Werkstatt: x

Xedos-H?ndler: x

 

24h-Notdienst:

Abschleppdienst: x

24h-Abschleppdienst: x

 

Zahlungsmittel: MasterCard, Eurocard, Diners Club, American Express, Eurocheque

 

Fremdsprachen: Englisch, Kroatisch

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo, da dokon?am zadevo... tisti gospod v Dom?alah ni imel pravega vijaka, pa sem potem dal enemu kolegu delat, mater, lahko bi to prvi dan uredil, pa bi ne avto stal toliko ?asa. V glavnem, kolega je vijak naredil v tren oka, pri?lo me je pa 500 SIT...

 

?e enkrtat hvala vsem skupaj za pomo?... B)

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.