Skoči na vsebino

Alarm


komar

Priporočeno sporočilo

Aha...in potem pride svizec, pa zavije ?okolado... :D

Jaz pa ne pijem vode (bljek) - pijem pa CocaColo (vem, ni zdrava - je pa dobra)... :ph34r:

Jest sem se pa tudi cocacoli odpovedal.....strup na kubik!"""!!! Sicer pa je svizec ?e lani ?okolado zavil.....zdej mu je pa folije zmanjkalo...... :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Priljubljeni dnevi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tomi kon?no naju nekdo na tem forumu podpira....gospodi?na jest se klanjam....no za tomija pa nebi vedu...... :ne vem:

 

 

LP daVid

Ja, tudi meni se lahko klanja? - hahahahaha :D

Ne se jezit, zopet me leta matrajo ... je pa lep, da te ?udne poste prebira ?e kdo razen naju ... toliko lep?e, ?e je ne?nega spol?ka in ob tem ?e u?iva ... :D

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ata bi raj?i mazal po zgornji slikici - pa ?e nebi blo CocaCole pa je lahko smetana, ?ampanjec, jagode,...karkoli... B)

MalaMazda, kje dobim tako Colo ... grem do konca sveta in ?e dalje ... ;)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

btw: cisti off topic (kaj je sploh topic tuki?? :) )

 

Se mi niti najmanj ne sanja ... pa je to sploh pomembno? :ne vem:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hua! Malamazda, tole je pa hudo! Sploh ne vem za kaj bi se odlo?il ... najbol? da grem kar po vrsti. ;):lol:

 

Btw ... David, za rojstni dan sem od tonixa dobil koktajl shaker in knjigo z recepti, zdaj rabim le ?e sestavine, mi lahko pri tem pomaga?? ;)

Kadarkoli in kjerkoli.....just ask for it!"!!!!!

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha...in potem pride svizec, pa zavije ?okolado... :D

Jaz pa ne pijem vode (bljek) - pijem pa CocaColo (vem, ni zdrava - je pa dobra)... :ph34r:

uuuu, saj vem zakaj pije? coca-colo?

Zadela?

David? ?udno? :P

Ti si na?a....uradno te sprejmemo u klub....zdej pa dobi? en "brezalkoholen" cocktail za nagrado....... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si na?a....uradno te sprejmemo u klub....zdej pa dobi? en "brezalkoholen" cocktail za nagrado....... :D

 

 

LP daVid

Hmmm, tudi jaz ?e ?akam na mojega ... kdor ?aka do?aka ... in ?aka ... in ?aka ... in ?aka ... in ?aka ... :P
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si na?a....uradno te sprejmemo u klub....zdej pa dobi? en "brezalkoholen" cocktail za nagrado....... :D

 

 

LP daVid

Hmmm, tudi jaz ?e ?akam na mojega ... kdor ?aka do?aka ... in ?aka ... in ?aka ... in ?aka ... in ?aka ... :P
Tomi ve? kolk stvari ma? ?e ti v dobrem??? Ful....ti sam dol pridi pa malo mazdo s sabo prpelji.... :D:D

 

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

btw: cisti off topic (kaj je sploh topic tuki?? :) )

 

Se mi niti najmanj ne sanja ... pa je to sploh pomembno? :ne vem:
Pomagam in ti razlo?im bistvo topic-a :rolleyes:

...pijemo bandidosa ne...

...smo na vodi...

...potem se je pa stric Komar odlo?il, da bo raje pre?altal na Coca-colo...

...pridru?il se mu je ?e Virage(o?itno je fantom v?e?)...

...David ?e vedno abstinira in ostaja na vodi...

 

...jaz pa kot deklica mi pa itak ta coca-cola ne odgovarja...in raje branim ?ri?ke...

 

lp

 

p.s. Pozabila mazda-mx3 pa menda(nismo sigurni) :ne vem: popil preve? bandidosa :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MalaMazda ti si res "taprava" - bo treba kaj spit - David itak ?asti - hehe ;)

 

Mimogrede; David, a ma? antenco? :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MalaMazda ti si res "taprava" - bo treba kaj spit - David itak ?asti - hehe ;)

 

Mimogrede; David, a ma? antenco? :ne vem:

Nimam?....jutri grem u lj na servis pa na en izpit pa ?e po antenco.... :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...saj jaz tudi ne pijem, zato nimam pojma koga je imel mazda-mx3 v mislih :ne vem:

 

malamazda: ma jaz sem komarju odgovarjal, ko je rekel, da je bandidos premocan :(

 

uno je se edina pitna zadeva...a ni?

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...saj jaz tudi ne pijem, zato nimam pojma koga je imel mazda-mx3 v mislih :ne vem:

 

malamazda: ma jaz sem komarju odgovarjal, ko je rekel, da je bandidos premocan :(

 

uno je se edina pitna zadeva...a ni?

UNO je Fiat in so se neko? ljudje v njem preva?ali, ne pa pili! B)
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da te takoj popravim.....?e vedno se preva?ajo z njim!!!!!!  Da ne bo kake pomote.....

 

LP daVid

Ja in po premisleku...lahko temu le pritrdim...

 

lp

 

p.s. Uno-avto

UNO - karte? :P
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da te takoj popravim.....?e vedno se preva?ajo z njim!!!!!!  Da ne bo kake pomote.....

 

LP daVid

Ja in po premisleku...lahko temu le pritrdim...

 

lp

 

p.s. Uno-avto

UNO - karte? :P
Uno=ena=1 :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne drugega za najve? napisanih postov v enem dnevu.....hihihihi

 

 

LP daVid

Res? Sploh nisem opazil! Se ti zdi, da pretiravava - eeehhhhh, to pa ?e ne! :D
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne drugega za najve? napisanih postov v enem dnevu.....hihihihi

 

 

LP daVid

Res? Sploh nisem opazil! Se ti zdi, da pretiravava - eeehhhhh, to pa ?e ne! :D
Definitivno da ne....jest mislim da sem ?e zavidanja vredno 100ko premaga...... :D

 

 

Sicer pa kaj pretiravanje sploh je.....NIMAM POJMA!!! :lol:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.