Skoči na vsebino

Delno zama?ene ?obe za pranje ?ip.


Priporočeno sporočilo

O?itno je nekdo na petrolu v kanglo za vodo dolivat vrgel papirnato brisa?o ali nekaj podobnega. To vodo sem nalil v rezervoar za pranje ?ip. Robec je namlelo in potegnilo skozi pumpo. Nekaj ?asa je skozi ?obe na sprednje ?ipe letela bela svinjarija, zdaj se je to ustavilo vendar ?obe vode ne ?pricajo ve? tako kot bi morale ampak vsaka malo po svoje. Skoraj tako kot ?e gre? s trdim scat.

Ali kdo ve, kako zakomplicirano je te ?obe odmontirat in s?istit ali pa jih morda kar zamenjat in koliko bi le te stale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno je nekdo na petrolu v kanglo za vodo dolivat vrgel papirnato brisa?o ali nekaj podobnega. To vodo sem nalil v rezervoar za pranje ?ip. Robec je namlelo in potegnilo skozi pumpo. Nekaj ?asa je skozi ?obe na sprednje ?ipe letela bela svinjarija, zdaj se je to ustavilo vendar ?obe vode ne ?pricajo ve? tako kot bi morale ampak vsaka malo po svoje. Skoraj tako kot ?e gre? s trdim scat.

Ali kdo ve, kako zakomplicirano je te ?obe odmontirat in s?istit ali pa jih morda kar zamenjat in koliko bi le te stale?

 

odmontirat jih je enostavno cevko dol pod pokrovom in gre ven na zati? na?in, to je to.

 

Pa si prepri?an da je to to, ker ?e si navadno vodo iz tam nalival ti je lahko zmrznila, oziroma zapacka se lahko ?e na izhodu posode - kako dela zadaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odmontirat jih je enostavno cevko dol pod pokrovom in gre ven na zati? na?in, to je to.

 

Pa si prepri?an da je to to, ker ?e si navadno vodo iz tam nalival ti je lahko zmrznila, oziroma zapacka se lahko ?e na izhodu posode - kako dela zadaj?

 

Jures, Tnx za info!

To se mi je zgodilo ?e poleti. Ziher je bil nek papir, ker so bili svaljki po ?ipi in strehi vedno, ko sem pral ?ipe.

Zdaj preprosto ?prica postrani, kot bi ?e nekaj ostalo v ?obah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene so lani na Petrolu prepri?ali, da je teko?ina za ?i??enje stekel z vonjem pomaran?e zelo popularna zadeva. :glare:

Skoraj me je kap, ko sem videl ostanke pomaran?e (dra?e) v njej. Najbolj hudo je bilo to, da sem pol litra ?e nalil v posodo za ?i??enje stekel. Sledilo je ve?kratno izpiranje posode, ampak eno ?obo mi je pa vseeno zabilo. Na sre?o mi je uspelo ?obo spihati s kompresorjem.

 

:bravo:

?e bi vedel, da so notri ko??ki pomaran?e, bi lahko doma naredil lak?em pomaran?ni Juice - bi bil bolj ?ist pa ?e ceneje bi bil. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.