Skoči na vsebino

Zamaknjena le?a xenon ?arometa


Priporočeno sporočilo

Problem je slede?.

 

V levem ?arometu se mi je nekako zamaknila le?a ?arometa. To na cesti sicer ni mote?e. Tudi snop je normalen. Pa vendar me moti da se vidi da je le?a zamaknjena. Je ?e kdo imel tak problem in kak?na je najhitrej?a re?itev preden se lotim razdiranja okoli lu?i.

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je slede?.

 

V levem ?arometu se mi je nekako zamaknila le?a ?arometa. To na cesti sicer ni mote?e. Tudi snop je normalen. Pa vendar me moti da se vidi da je le?a zamaknjena. Je ?e kdo imel tak problem in kak?na je najhitrej?a re?itev preden se lotim razdiranja okoli lu?i.

Objavljena slika

 

razstavi lu? dol iz avta, mislim da se bo dalo poravnati le?o z zadnje strani lu?i tam kjer se ?arnico zamenja.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je slede?.

 

V levem ?arometu se mi je nekako zamaknila le?a ?arometa. To na cesti sicer ni mote?e. Tudi snop je normalen. Pa vendar me moti da se vidi da je le?a zamaknjena. Je ?e kdo imel tak problem in kak?na je najhitrej?a re?itev preden se lotim razdiranja okoli lu?i.

Objavljena slika

 

 

Pozdravljen!

 

Zgleda precej neugodno! Daj razpi?i se malo,kaj je bil pa vzrok za tak?en pome?ik japonske GG lepotice!

 

Moja mi samo hrbet greje, ?e jo na pravo mesto pritisnem (ha ha - gretje sede?ev) mi?ikala mi pa ?e ni (in upam, da tudi ne bo). Zato me pa zanima ali si kam zadel, brskal po motornem prostoru ali je ?lo v maloro iz ?istega mira!!!

 

Lp Active

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.