Skoči na vsebino

Prevleke sedezov

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Pozdravljen!

 

Zelo rad bi izdelal (ali dal izdelat) prevleke za sedez Mazde3. En pomislek pa imam; kako bi bilo to najpametneje naredit? Kajti - kakor sem jaz obvesecen - Mazda3 ima tudi bocne airbage v sedezih. Torej, ali lahko sploh dam prevleke na sedeze :ne vem: ?

 

Najlepsa hvala za pojasnila.

Lenuh007

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Napisano

Ma da prav noben ne ve odgovrov na moj post.... eee... cuda cuda :)

Zdej ze vem odgovo; ni vec treba pisat.

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Napisano

Ma da prav noben ne ve odgovrov na moj post.... eee... cuda cuda :)

Zdej ze vem odgovo; ni vec treba pisat.

Posto mi neznamo prosim da podjelis s nama kaj znas!! Jer bu i nama to prav prislo!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Napisano

Lahko, da? tudi prevleke za sede?e z vgrajenimi airbagi samo na tem mestu bo? moral pustiti luknjo v prevleki, da bi se lahko airbag odprl, ?e bi bilo potrebno.

 

Samo pozor, prevleka ne sme biti preve? "?ivahna" da bi drsela in se premikala na sede?u saj bo mimogrede pokrila luknjo. Predvsem pa bo? imel dodatno delo, da bo? vsaki?, preden se usede? v avto, moral preveriti a so odprtine za airbage proste. :D

33112_1.png

Napisano

Najbols da se pozanimas na mazdinem servisu pa ti naj povejo kaj nardit d se ti ne bo kej z..... skoda....pozanmi se

Napisano

Bom ja.... ampak nikol ne skodi slisat vec strani.

Bom kaj napisal, ce bo koga zanimalo.

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Za kosilnico nekoč nisem smel natočit bencina v 5l kantico od motornega olja, so mi težili na črpalki, da se sme točit gorivo samo v posode homologirane za gorivo.   Na moravški črpalki pred nekaj dnevi traktorist natočil 2t kurilca v dve 1m³  kubični cisterni za vodo. Do pomladi ga ne bo zeblo.
    • Zgleda da so se amiji vseeno mal podelal pred Iranom:   "Ladja se že dlje časa sooča s težavami v vodovodnem sistemu, ameriški mediji pa so poročali o nenehno zamašenih straniščih in dolgih vrstah za njihovo uporabo."   Ford pač.     Težave na največji vojaški ladji na svetu: mornarji poškodovani, letalonosilka na popravilo WWW.DNEVNIK.SI V požaru na ameriški letalonosilki USS Gerald R. Ford je bilo poškodovanih več mornarjev, uničenih pa je tudi približno sto ležišč. Letalonosilka je trenutno v Rdečem morju, kmalu pa naj bi odplula...  
    • Ivan mora pohitet, preden oranđinotu zmanjka letalonosilk. Aja, tista tapokvarjena je Fordova.
    • Za cvenk mora biti res dober...takšno napajanje z toroidom težko najdeš pri tako "modernem" integrircu za tak cvenk...glej glej-AB klasa🧐-aha-si šel na klasiko...in že tako močen,da si pri normalni glasnosti še v A-klasi💪. Lih tisto,kar je najvažnejše si orng kupil-odličen nakup👍.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.