Skoči na vsebino

Mazda MX-5 audio


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni forumasi.

 

Pred casom sem kupil Mazdo MX-5 in jo sedaj pocasi rihtam, bom napisal vec in dal slike v predstavitev clanov - samo da bo mal vec casa. Mam pa tezave z tem kako da uredim glasbo. Avto ima tovarnisko izvedbo CD changerja za 6 diskov, jaz bi rad priklopil gor AUX izhod, da bi predvajal muziko iz telefona in/ali mp3 playerja. Snemat in menjat tistih 6 CDjev sem navelican. Avtoradio ima zadaj izhod za zvocnike in en prazen bel konektor - spredaj pa MD/TAPE gump - v tej kombinaciji bi se to moralo dat urihtat. Spodaj ma se prostor za modul in en crni konektor za MD/TAPE. Na Mazdi BTC so me poslali i njihovem sosedu avtoakustiku, ki mi ponuja nek modul (kot XCARLINIK), ki se priklopi v ta bel izhod in potem lahko predvajas glasbo ali z USB/kartice (tole ima neumno omejitev 6 direktorijev po max 99 pesmi/direktorij) ali z AUX. Stvar stane 100 eur. U resnici tega modula ne rabim, rabim samo pretvornik iz belega konektorja v nek drug bolj standarden audio signal, kar bi moralo stati max nekaj deset eur.

 

Slike:

 

Avtoradio spredaj

 

Avtoradio zadaj_1

Avtoradio zadaj_2

 

Avtoradio spodaj_1

Avtoradio spodaj_2

 

Kaksne so moje opcije ?

Ve kdo, ce se da dobiti kak tak pretvornik za normalno ceno ?

Je bolje, da zamenjam cel avtoradio ?

Kako ste vi resevali ta svoj problem glasbe v vasih Mazdah ?

 

Hvala vnaprej za pomoc !

 

LP, i

 

p.s. Sej bi obesu slike namest linkov slik, ce bi znal.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.