Skoči na vsebino

MNENJA IN NASVETI


curko

Priporočeno sporočilo

Zdravo mazda?i

 

Zopet imam nekaj vpra?anj. V tem mesecu mislim kupiti GPS za mazdo 6 2005 letnik

 

http://www.ebay.de/itm/HD-Car-DVD-GPS-Navi...=item416160e51a

 

Kaj menite v tej GPS navigaciji. Me pa zanima, kako je z monta?o, kaj vse je potrebno priklopiti na gps da brezhibno deluje in kaj je lahko na robe na YOUTUBU sem ?e iskal kak?nen film?ek ampak zaman na?el nisem nobenega filma kako se to vgradi in kak?ne komplikacije so prisotne zato bi rabil nasvete. ?e pa kdo najde kak?en film?ek bi lepo prosil za povezavo... :)

 

Lp Curko

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo mazda?i

 

Zopet imam nekaj vpra?anj. V tem mesecu mislim kupiti GPS za mazdo 6 2005 letnik

 

http://www.ebay.de/itm/HD-Car-DVD-GPS-Navi...=item416160e51a

 

Kaj menite v tej GPS navigaciji. Me pa zanima, kako je z monta?o, kaj vse je potrebno priklopiti na gps da brezhibno deluje in kaj je lahko na robe na YOUTUBU sem ?e iskal kak?nen film?ek ampak zaman na?el nisem nobenega filma kako se to vgradi in kak?ne komplikacije so prisotne zato bi rabil nasvete. ?e pa kdo najde kak?en film?ek bi lepo prosil za povezavo... :)

 

Lp Curko

 

imel to?no tako in dela b.?. - poglej v moji temi je bila se mi zdi veliko cenej?a, predal ven in to notri, malo je problem?ek kable mimo zra?nikov speljat a se da

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imel to?no tako in dela b.?. - poglej v moji temi je bila se mi zdi veliko cenej?a, predal ven in to notri, malo je problem?ek kable mimo zra?nikov speljat a se da

 

dela b.?. ?? dej link od te tvoje teme :)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.