Skoči na vsebino

mazda 6 ?uden zvok


Priporočeno sporočilo

Kar nekaj ?asa me ni bilo na forumu. Torej te?avca je slede?a M6 120km diesel l2005, 193k km. Po zadnjem servisu imam ob?utek, da je avto glasnej?i nekje med 2000-2300 obrati. Nad temi pa je vse ok.

Kaj bi to lahko bilo. Nekaj sem bral o injektorjih itn.

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kar nekaj ?asa me ni bilo na forumu. Torej te?avca je slede?a M6 120km diesel l2005, 193k km. Po zadnjem servisu imam ob?utek, da je avto glasnej?i nekje med 2000-2300 obrati. Nad temi pa je vse ok.

Kaj bi to lahko bilo. Nekaj sem bral o injektorjih itn.

Hvala za odgovore

 

Zobnik-matica pri vakumski ?rpalki servo oja?evalca, ni panike samo teraj, nekaterim se to sli?i pri cca 60 kkm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Bi se kr k tej temi priklju?il :blush: Tud pri meni je sli?at neke ?udne zvoke, ampak samo ko je motor ogret, sli?i pa se kot da bi treslo nek pleh in to samo po tem ko prestavim iz prve v drugo itd... Sli?i se samo za trenutek ko pa obrati prese?ejo mejo 2000 pa utihne. Malo sumim mogo?e katalizator?? :ne vem: Aja, mam pa bencinara :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.