Skoči na vsebino

Mazda 6 2004 ro?na zavora


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

 

Pred kratkim se mi je za?el pojavljati problem da mi na avtu ro?na na prvih nekaj zobnikih sploh ne zagrabi. Oziroma ?e jo primem in privzdignem je ?isto lahka oz. mehka. Mislim da je problem v ''zajli'' za zategovanje (kot da bi se raztegnila) vendar nisem prepri?an. Bi bil pa hvale?en ?e kdo pozna re?itev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

 

Pred kratkim se mi je za?el pojavljati problem da mi na avtu ro?na na prvih nekaj zobnikih sploh ne zagrabi. Oziroma ?e jo primem in privzdignem je ?isto lahka oz. mehka. Mislim da je problem v ''zajli'' za zategovanje (kot da bi se raztegnila) vendar nisem prepri?an. Bi bil pa hvale?en ?e kdo pozna re?itev.

 

Bo treba menjati zajlo.... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

 

Pred kratkim se mi je za?el pojavljati problem da mi na avtu ro?na na prvih nekaj zobnikih sploh ne zagrabi. Oziroma ?e jo primem in privzdignem je ?isto lahka oz. mehka. Mislim da je problem v ''zajli'' za zategovanje (kot da bi se raztegnila) vendar nisem prepri?an. Bi bil pa hvale?en ?e kdo pozna re?itev.

 

 

Imel sem podoben problem, ki sem ga re?il tako, da sem samo nastavil zajlo.

Na naslonu za roke, iz zadnje strani odstrani? plastiko in enostavno s klju?em nastavi? vijake. Amapk pazljivo, da nebo? preve?! :)

Meni zdaj za?ne prijemat takoj. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE dela samonstavljiv mehanizem ro?ne zavore na zadnjih ?eljustih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

jaz pa imam druga?en problem z ro?no zavoro... namre? prime mi zelo slabo, in tudi na zadnjem zobu (ro?na sicer nima "mrtvega hoda"), avto ?e kar leze nazaj ?e sem v hribu... sem pa opazu zadni? ko sm parkiru, ro?na je zelo slabo prijela(avto je skos lezu naprej), zato sm ga dal v rikverc, zategnu ro?no do konca pa ugasnu avto... in ko je biu ugasjen, ko sm stistnu sklopko, glej ga zlomka, avto stoji pr mir!(torej je ro?na zagrabla).. men ni blo nc vec jasn :D

 

kdo ve kaj bi lahko narobe, kako popravit to zadevo? bremze so ble menjane pred letom dni, vendar je videt kot da mi zadnje slab?e delujejo...

 

lp, Luka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cilinder nazaj do konca, plo??ice gor., in zadevo sestavi?. Ne zateguj ro?ne, dokler nekaj krat ne pritisne?, pri v?ganem avtu pedal za ?lajf. To pa zato, da se cilinder pribli?a do konca in nato lahko zategne? ro?no.

 

Lahko pa si pomaga?, tudi z tem.

 

Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.