Zakaj misliš, da je bilo tako? Zaradi barbarizma in vojnih zločinov, ki so jih delali nad Sovjeti pri invaziji na SZ. Na zahodu, sploh pa proti Američanom ni bilo toliko svinjarij in so točno vedeli, da se bodo sovjeti maščevali za vse. Upali so v rešitev pri Amerih, kjer so se manj zasrali kot na vzhodu. Ravno tako so bežali recimo tudi pred partizani, kjer so vedeli, da bo jeba če jih dobijo in so se želeli raje predati zahodnjakom v upanju, da bo manj povračilnih ukrepov. Slovani so bili namreč za Nemce untermensch in med zasedbo so se do njih tudi tako obnašali.
Verjetno misli leta pred padcem zidu in ne med ali takoj po vojni.
Itak. Če bi kupil tole kolo s tako opremo bi bila cena takoj dva ali več jurčkov dražja.
Dragem? Jaz sem kupil vstopni model, ki je najcenejši te serije .En model višje in je takoj bolj drag, kot sem dal za vse izboljšave. Pa še vedno bi bile gor slabše komponente.
Jaz živim še v svetu, kjer si dal za novi model s popustom, ca. 2.5k€.
In to je karbon, XT komplet, Fox/RS vilce v poprodajni vrednosti 600€, XT ali podobni diski.
Pozabljam, da so šle cene gor in da so mopedi še dražji.
En pacijent iz Tolmina ma na GLSju mojo cifro, pa vse pakete k naroča dobivam jaz SMS-jem, škoda model da plačilo po povzetu če en bi mu vse pakete prezel. Kako lahk jaz to skensalm? Najbolš da kontaktiram gls ?
Dobrodošel v klubu.
Tako smo dobivali iz Temu-ja sms-e.
Da bi poslal na support, bi se moral prijavti, kar nisem želel. Pošta Slovenije ni nikakor urgirala. Poskušal sem pakete prestavljat po paketomatih, po drugih koncih Slovenije. Na koncu se je nazaj prestavlo in je mojster dobil.
Ko je končno en paket prišel z GLS-om smo dobili naslov in tudi GLS mojster nas je poklical. Nekje v tistem času celo lokalni poštar.
Sta mu oba razložila zadevo, GLS mojster je pa še pridobil pravo cifro. Po klicu, se je zadeva ustavila (trenutno).
Imaš pa prav. Na grobo silo pa spušča in ne gre glave odvit.
Bi moral getribe in glavo vzet skupaj novo. To pa je 60€.
Potem bi jo narazen vzel. Motor odklopil in novo sestavil. Težava je, da ne vem kolko bo motor zdržal. Ta je novi 35€. Seveda ne bi zdaj menjal. Ker tudi iz motorja se voha, bi rekel, da bojo krtačke šle.
Dela v noben primeru ne bi plačeval.
Če je bila nova 200€. Potem nima smisla.
Bom se vrnil k Metabo/Milwaukee-ju. Javil. Ko kaj navoham. Seveda zna to trajat 😆
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Nepovratni ventil imam pred bojlerjem. In ko se zagreva, se pritisk poveča.
Za to je potem raztezna posoda, ki to kompenzira.
Jaz ga na okoli števca nimam.
Če raztezni pade druk. Je potrebno vodo spustit na 0. Vse ventile okoli zapret, da gre manj vode iz sistema in potem raztezno napumpat. 🙂
@sportman333 to belo na sliki je raztezna posoda?
Če je, potem moja teorija drži.
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani