U bistvu je blo na občutek topleje, kot dan prej z burjo, čeprav dan prej ni bil minus. Če se ozreš po Nizozemcih, ki kolesarijo celo zimo, ni hudega. Se vremenu primerno oblečeš in si pač malo manj "gibljiv" v vseh teh cunjah. 😁
Za tistih 20 minut res ni panika, če pa greš na turo, kjer se furaš uro, dve, pa zna stisnit dlani in stopala.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Je spraševal @TBA koliko dosega imam. Program mi izračuna za 100% baterije 101,3 km in 1936 višincev, glede na današnjo turo.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani