Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je NevLado napisal:

Ta motor v tem sportagu je povsem isti motor kot v tvojem i20N, samo da je tam odklenjen. Tako da če veš, kakšne opcije avtomatika ima i20N, bo verjetno tudi tukaj enak avtomatik - https://en.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Smartstream_engine#G4FP

 

Blizu.

204 konjska ima hibridno turbino. Osnova je res ista.

 

i20n nima opcihe automatika.

Ima pa ga z predhonikom mašine proceed.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

Saj mi je dobro služil, z zelo majhno porabo, brez težav, ampak dejansko mi je bil nepotreben strošek. Pazi to, olja ni pil na servisni interval popolnoma nič. Pri 312000 prevoženih in 11 let starosti.

Torej bi ga moral @Slivka prodat. 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 36 minutami je mazdaman napisal:

Pri VW gripi je takšna poraba normalna in verjetno se dolgo ne bo večja. To pa pač računaj in tankaj, zal ni to Japonski motor (čeprav je tudi Mazda imela izlete z porabo olja na 1,8 motorjih v 6-tkah).

Na 10k km je tudi 1.2 tsi pil 1L olja.

11 let isto.

 

Pač 1x med intervalo je blo treba točit.

 

Pili so eni nič, eni nekaj, noben pa tak kot 1.2TSI ali pa Audi 6cl bencin.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)

Kia ni japonc. CVT-je majo oni. Pa včasih jih je imel Mercedes.

 

Tako je Hyundai-jev dvosklopčni menjalnik najverjetneje.

 

Nisem prepričan, če že vgrajujejo kladične avtomatike nazaj.

Dvosklopčne vse firme opuščajo.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je dvorjan napisal:

LOL

 

33 jurjev, pa še avtomatik ni? Brez besed ...

Ker pa je avtomatik edini pogoj za dobro opremljen avto?

 

Eni ga pač ne bi imeli, pa če je gratis. Pa so moji avti dobro opremljeni.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano (urejeno)

Vidim da imaš fetiš na hitro polnjenje.

@skritikrt ne mi zamerit 😉

 

Jaz sem s Samsungi zelo zadovoljen. Pred tem sem bil tudi s HTC-ji.

Pri meni imajo tudi velik plus, ker ni lastnik kitajc in ker ni narejem tam.

 

Drugače pa verjamem, da bo "čao mi" dobro služil, so se kar popravli od problematičnih začetkov.

Pa samo, da ni sin na S22, ker tisti imajo vibro zanič, celo imitira zvok vibre po zvočnikih.

pred 5 urami je Janez007 napisal:

 

Sebi top orodje, ženi pa tole ... 😢 😜

 

Glede na stanje domače tehnike bi ji pasalo kaj bolj enostavnega. 😃 

image.png

Glede na to kak rad naštudira in skonfigura zadeve jabuk ni za njega.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 46 minutami je NevLado napisal:

Daj povej, ti je izpolnil pričakovanja! :bravo:

Ja, še presenetil.

 

Bolano leži. Že Ford, ampak to se ne nagne nič.

Če ni na šport, je čist kultiviran za vozit. Na šport pa je tista taprava norišnica. Samo še nima 1000km, tak da se še uvaža.

 

Sem že pa ga driftal v ovinek po prazni cesti 😎

 

Hvala bogu se je po 150km malo podvozje zmehčalo, novi je bil kot beton.

 

Pa na zaprtem izpuhu je bolj tih kot pa i20 n-Line.

 

Povzetek:

Nora raketa, predn nam take bencince ukinejo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano (urejeno)

Jaz tudi čakam BF za grafo.

 

Glej včasih sem delal v firmi, ki je tudi komponente prodajala in smo za zaposlene imeli 1% dviga.

In se nikakor ni splačalo drugje jemat.

Dokler ti @Janez007 ne pove, po kaki ceni dobi, je vse drugo samo ugibanje.

Popravljeno od godlike
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.