Saj mi je dobro služil, z zelo majhno porabo, brez težav, ampak dejansko mi je bil nepotreben strošek. Pazi to, olja ni pil na servisni interval popolnoma nič. Pri 312000 prevoženih in 11 let starosti.
Pri VW gripi je takšna poraba normalna in verjetno se dolgo ne bo večja. To pa pač računaj in tankaj, zal ni to Japonski motor (čeprav je tudi Mazda imela izlete z porabo olja na 1,8 motorjih v 6-tkah).
Na 10k km je tudi 1.2 tsi pil 1L olja.
11 let isto.
Pač 1x med intervalo je blo treba točit.
Pili so eni nič, eni nekaj, noben pa tak kot 1.2TSI ali pa Audi 6cl bencin.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano (urejeno)
Blizu.
204 konjska ima hibridno turbino. Osnova je res ista.
i20n nima opcihe automatika.
Ima pa ga z predhonikom mašine proceed.
Popravljeno od godlikePovezava za deljenje
Deli na druge strani