Skoči na vsebino

Z M A J

Člani
  • Sporočil

    30.545
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    185

Vse objave uporabnika Z M A J

  1. Z M A J

    Formula 1

    Dober izkupiček s prve dirke.
  2. Kaj torej narediti z delnicami Vzajemne? (mimogrede, so popolnoma ignorirali moj izpolnjeni vrnjeni obrazec, ko sem želel, da mi nakažejo tiste fičnike, kot mi pripadajo, nisem želel delnic, haha)? Vzajemna do astronomskih 20 evrov; največja tedenska rast nafte v tem stoletju WWW.RTVSLO.SI Delnice Vzajemne, novinke na borzi, so prvi dan trgovanja dosegle 20 evrov, borzniki so nepremišljene kupce celo osebno klicali in pozivali, naj umaknejo tržno naročilo, da preprečijo nakup po astronomski ceni...
  3. Z M A J

    Formula 1

    Po kvalifikacijah kar zadovoljen s prvima dvema
  4. Z M A J

    Sprememba cene goriv

    Si bodo upali podražiti tik pred volitvami? V torek dražja bencin in dizel: za koliko? | 24ur.com WWW.24UR.COM Ob stopnjevanju krize na Bližnjem vzhodu se občutno dražijo tudi cene nafte. Zaradi prilagoditve tržnim cenam je v Sloveniji v torek pričakovati zvišanje cen pogonskih goriv.
  5. Z M A J

    Chat is back ...

    V dosti primerih vidim greš tako zgodaj tankat kot da imaš Getz-a in njegov mali 45 litrski rezervoar, haha
  6. Z M A J

    Zanimivi oglasi

    FOTOGRAFIJA menda pove več kot tisoč besed, no jaz je nisem videl NOBENE P.S. nisem kmet in s hribov doma, rad pa hodim v hribe, ampak to ni zdaj tematika tule, haha
  7. Z M A J

    Zanimivi oglasi

    Res VELIKO od oglasa https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=22121018&display=Mazda MX-6
  8. Z M A J

    Jamralnik v2

  9. Z M A J

    Zanimivi oglasi

    meni je bil daleč najbolj všeč rotacijski motor v tamočni Rx8, ampak tisti ima pa spet svoje specifike in potrošnjo goriva nekoliko nad pričakovanji, haha
  10. Z M A J

    DARSOVCI MARSOVCI

    Jaz je nimam (na Geckotu) že skoraj leto in pol, za to ne-imetje sem bil pri zadnjem bencinskem rezervoarju nagrajen s porabo; 5,4 litra na 100km, tako da sem ZADOVOLJEN K ZMAJ
  11. Z M A J

    Mobilna telefonija

    Pomoje je še vedno BOB najcenejši in pa dejansko sem zadovoljen z njim, pretekli petek se je prvič zgodilo karkoli neprijetnega P.S. sem pa ponosen, da nisem tiste sorte MANIJAK, ki drgne Mobičuka še ko prečka cestišče, joj men se takšni odvisniki totalno smilijo, pa koliko jih je, težka odvisnost št. 1, najbrž na SVETU
  12. Z M A J

    Chat is back ...

    Sem skoraj prepričan, da bodo tudi v drugo potrebovali vodiča, ker je krogec premalo natančno narisan in ne bodo našli lokacijo, ko pride "ekipa"
  13. Z M A J

    Kaj poslušate?

  14. Z M A J

    DARSOVCI MARSOVCI

    Noviteta; DARS z novo aplikacijo za hitro preverjanje veljavnosti vinjet | 24ur.com WWW.24UR.COM V družbi DARS so predstavili novo mobilno aplikacijo eVinjeta, namenjeno enostavnemu in hitremu preverjanju veljavnosti elektronske vinjete. Uporabniki lahko z aplikacijo fotografirajo registrsko tablico...
  15. Ja v včerajšnjem kolesarskem primeru, bi šlo nekako do tistega 180-stopinjskega ovinka (Goli vrh - Šavnice bližnjica), do tja skoraj brez rogoviljenja, kasneje proti Bibi pa konkretna akcija, haha
  16. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Na ta dan tistile fant najbolj oddaljen
  17. Z M A J

    Zanimivi oglasi

    Premium znamka, vrhunec ponudbe za A3, pa totalni SMEH od dizajna armaturne plošče. Je morda komu tole všeč? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=22072582&display=Audi S3
  18. Biba planina v Meninskem pogorju, prvič letos na kolesu in obilo rogoviljenja; vlečenja bika za roge ob številnih zametih
  19. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Organizacija kolegove 50-letnice uspela
  20. Z M A J

    Jamralnik v2

    Zaradi tega dogodko sem imel danes popoldne kar nekaj težav Po vsej državi težave pri delovanju mobilnih in fiksnih storitev operaterja A1 WWW.RTVSLO.SI Telekomunikacijski operater A1 se spoprijema z obsežnejšim izpadom storitev. Po vsej državi so težave pri delovanju mobilnih in fiksnih storitev tega operaterja, prav tako je nedostopna spletna stran podjetja.
  21. Jeba je tole, ali pa nek kamenček direkt na voji liniji, ta te tudi lahko ponese v nebesa, zlasti če vmes gledaš ali bo šlo samo 83kmh, ali boš uspel iti še hitreje po "svojem" znanem klancu, heh
  22. Ko je dowg delovnik, paše vsak kratek sprehod in z lepim razgledom na KSA
  23. Cesta smrti v Boliviji: zakaj velja za najnevarnejšo cesto na svetu | Moskisvet.com WWW.MOSKISVET.COM Če obstaja cesta, ki si je svoj zloglasni sloves prislužila na najbolj brutalen način, je to brez dvoma bolivijska Cesta smrti. Gre za eno najbolj ekstremnih prometnic na svetu, kjer je bila napaka voznika...
  24. Z M A J

    Aktualni dogodki!

    Najprej povzročil nesrečo in pobegnil, nato njegovo vozilo zgorelo | 24ur.com WWW.24UR.COM Pri ljubljanskih Stožicah pozornost pritegne pogorelo vozilo. Policisti pojasnjujejo, da gre za vozilo, ki je bilo pred požarom udeleženo v prometni nesreči v Kamniku. Voznik je s kraja pobegnil.
  25. Z M A J

    Chat is back ...

    Kot kaže si imel veliko srečo in naletel na gada z EMPATIJO, ko je videl kako te fotr žene in priganja, si je mislil "klinc, že tako je poba totalno nasrku, ne smem ga zdaj še jaz kawsnt" :))
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.