Skoči na vsebino

Z M A J

Člani
  • Sporočil

    30.545
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    185

Vse objave uporabnika Z M A J

  1. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Probaj in boš videl, vzelo ti bo pow urce, cca.
  2. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Plazma prvič v lajfu
  3. Z M A J

    Booster

    Felipe, ti bi lahko organiziral NU3jaški piknik
  4. Z M A J

    Jamralnik v2

    Datuma in je bilo vse OK
  5. Z M A J

    Koga volit

    Niti ne bomo vedeli
  6. Z M A J

    Razkurnik oz. Razpiiiizdnik

    Če imaš pred seboj v vozilu pravega DeSUS člana (ali vsaj po načinu vožnje), potem stojiš iz BTC proti Kamniku, čez Domžale pri najmanj 6-ih semaforjih. No saj več jih pa ni. Kapo dol mojstrom!!!
  7. Z M A J

    Jamralnik v2

    Dans se ne počutm preveč šefa, ker sem z Netopirjem ruknu tehničnega
  8. Z M A J

    Sprememba cene goriv

    Še dobro, da ne v 1990 in da jo prejemaš še v DINarjih
  9. Z M A J

    Sprememba cene goriv

    Najbolj zihr je kot moja kolegica, ki vedno tanka za 20 cekinov in se ne sekira za podražitve, haha
  10. Slivka, držim pesti, naj se tamala dobro porihta.
  11. Z M A J

    Pivo mi paše

    Zdajle urezow enga pšeničnega in sicer po uspešnem delovniku, udejstvovanju v domačem fikmezz-u in zdajle še 2h odbojke v dvorani. Pomoje sem si ga kar zaslužil, tako da NA ZDRAVJE, haha
  12. Z M A J

    Pivo mi paše

    Eurospinska tekoča pšenica
  13. Z M A J

    Pohvalite se,...

    Danes dobil s servisa 2 prevozni sredstvi; SLK Netopirja kot tudi gorski becikel oz. Oslička. Hvalim se pa zato, ker je bil dejansko servis Merkla 25€ cenejši kot za Oslička, haha.
  14. Z M A J

    Jamralnik v2

    Veriga je bila menda 3x bolj raztegnjena kot naj bi bila v tolerancah (teh 0,75), preskakovat mi je sicer začela šele pred kratkim. Kakorkoli, zdaj bo tole za nekaj časa mir z Osličkom, haha
  15. Z M A J

    Sprememba cene goriv

    Moja napoved; pred 1. majem 2026 bo cena nafte prek 2eur za liter.
  16. Saj ga ne rabim, kadar se želim it CASINO, takrat grem kockat s kriptovalutami na Binancah, haha
  17. Z M A J

    Jamralnik v2

    Danes na lastni koži (denarnici) izkusil, da je pri poganjalcu bolje neke zadeve preventivno oz. vsaj pravočasno menjati, ker kasneje je škoda večja in posledično strošek, npr. v smislu, da je veriga toliko raztegnjena, da je pokavsala že tudi zobnike. Gre pa za mojega Oslička (stari mini MTB), ki ga imam bolj za grde terene pa tudi za kakšen skok do trgovine in mi je vsak strošek odveč, haha.
  18. Z M A J

    Zanimivi oglasi

    Boš od navdušenja zaplesal nu3jaški ples? :)))
  19. Verjetno obstaja tudi opcija, da odpreš trgovalni račun zgolj za dan, v smislu da odprodaš te delnice in zaključiš z njimi za vedno?
  20. Tiču se jebe, on itak loh leti, če ne drugo s pomočjo kakšnih SUBSTANC
  21. Greznica
  22. IN, ste že kaj naredili z njimi?
  23. Z M A J

    Jamralnik v2

    S snežnim opozorilom so pretiravali AMPAK tale veter pa ko gledam zdaj v bližini hiše, kako suče smreke sem ter tja, to pa ni zajebancije, če živiš tik ob gozdu.
  24. Z M A J

    Koga volit

    Seveda ni, kakšna lahko manjka, povem iz prve roke. Kadar je GNEČA na volišču, imaš težko vse pod kontrolo in se zgodi, da jo kdo odnese s seboj, ne vrže v skrinjico. In kaj naredit v tem primeru, ponavljat volitve, zapreti volišče in preiskati zadevo???
  25. kako luštna žvercaaaaa Pozdravljena, Lilly! V Berlinu se veselijo mlade sumatrske tigrice. WWW.RTVSLO.SI Približno dva meseca po skotitvi so v berlinskem živalskem vrtu pred dnevi javnosti predstavili najnovejšo članico družine sumatrskih tigrov. Malo tigrico so, kot so razkrili, poimenovali Lilly.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.